Skocz do zawartości
ceroone

Oświetlenie wewnętrzne B6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Potrzebuje pomocy od 4 dni jestem posiadaczem B6 kombi, w dniu dzisiejszym próbowałem wymienić żarówkę (która wcześniej działała) w bagażniku ze zwykłej (rurkowej) na Led (rurkowa).

 

Po instalacji Led żarówka nie zadziałała (LED), więc wsadziłem starą normalna - niestety nie zaświeciła zmieniałem bieguny i nic....

 

Stara rurkowa nie jest spalona-brak komunikatu o spalonej żarówce na pulpicie głównym.

 

Więc dałem sobie z tym spokój ale za chwile zauważyłem że wszystkie lampki w samochodzie oświetlające wnętrze przestały działać :debil

Nawet po wciśnięciu przycisku pojedynczej lampki nic..:niekumam

 

Co mogło się kurcze stać :niekumam:niekumam:niekumam:niekumam:niekumam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bezpiecznik? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze własnie tylko tego nei sprawdzałem, ale kurcze w sumie tak wszytskie nei świecą:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurcze własnie tylko tego nei sprawdzałem, ale kurcze w sumie tak wszytskie nei świecą:)

 

Ale jak kurcze coś nagle nie działa, to właśnie od sprawdzenia kurcze bezpiecznika zaczyna się szukania kurcze przyczyny :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jednak bezpiecznik 15 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znajomy też to miał :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie przestało mi podświetlać lusterko od pasażera przeciw słoneczne.. Wymienna tam żarówka jest ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak podświetlenie masz w podsufitce to żarówkę można wymienić , a jak podświetlenie masz w osłonie to tylko wymiana osłony na nową (jest nie rozbieralna ) przerabiałem temat .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymienić to jest kostka>?? Jaki koszt nowej osłonki??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest kostka w podsufitce , moja w ASO kosztuje około 350zł (jasny kolor kremowy) , kupiłem na allegro za 150 zł ale szare można kupić za 100 zł .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam passata b6 2008 rok 136 koni 1,9tdi . zakupilem sobie 2 zaroweczki tzn diody biale i wczoraj chcialem zamontowac je do tylu tam na suficie. Zdjalem plastik gdzie znajduja sie 3 zaroweczki ktore swieca na zolto i zamontowalem 2 ale przy drugiej instalacji tzn wkladaniu zrobilo sie spiecie i teraz nie mam wewnatrz oswtelelina....Tak na szybko sprawdzilem bezpieczniki i wydaje sie ze jest ok. a swiatala dalej nie ma.... co sie moglo stac?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno bezpiecznik...sprawdz w obydwóch stron dokładnie bezpieczniki... Kiedyś jeszcze w b5 wymieniałem żarówke w drzwiach i nie chcący stykłem. Spalił się bezpiecznik...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy przeczytałem cały wątek wypisz wymaluj jak u mnie. Zdechło wszystko po zmianie żarówek na Led. Myślę że to zbieg okoliczności. Nie mniej jednak czytałem cały instruktarz wiem że mam szukać 20 cm od modulu komfortu połączenia 7dmiu kabli. Rozumiem że jest to w okolicach nadkola/progu po prawej stronie(pasażera)?

Proszę was jak już macie doświadczenie opiszczcie mi dokładnie jak idzie wiązka od modułu komfortu do lampek w suficie z przodu i do tych z tyłu. Bo tak zfixowałem  że nie wiem która stronę pruć.

Z Góry  Dzięki Panowie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@maxwolos na początek patrz gdzie umieszczasz pytanie bo zrobiłeś to w dziale B5 a zdaje się pytasz o B6. Po drugie przeczytaj ten temat od początku i jeśli coś jest nie jasne to tu pytaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności