Skocz do zawartości
Gość krzysztof

Przekładka, przeróbka - anglik

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krzysztof

czy ktos z was moze sie orientuje ile kosztuje przelozenie kierownicy w pasku z prawej na lewa strone i gdzie to mozna zrobic????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam na wyspach

Moze cos takiego :

 

Robimy przeróbki aut- kierownicy z prawa na lewo w autkach z

Wielkiej Brytanii .Operacja taka trwa od 7-10dni w zależności od modelu i rocznika

Jesteśmy firmą ze Słupska woj POMORSKIE.

posiadamy częsci do przeróbek.

e-mail [email protected]

tel 059 843 57 12 kom 888 957 294

Prace wykonujemy fachowo i terminowo :520:

 

i takie cos:

 

Przerabiamy samochody wersji angielskiej na europejską, znajdujemy się obok Krakowa przy E7.

Mamy do sprzedania na dzień dzisiejszy komplet do przeróbki Audi A6 po liftingu oraz Laguny II.

Kontakt: mail [email protected], tel. 506522892 :522:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Panowie z tymi przekładkami to nie jest tak rózowo jak niektórzy piszą. Mam 2 mieszkania od siebie mechanika który miał okazję jak narazie dwa razy robic takową przekładkę ( raz w Opel astara II combi, a drugi raz w peugot 406 kombi). Ja często bywam u tego mechaniora bo jest to moj kumpel i byłem naocznym świadkiem "wybebeszania",( bo inaczej chyba nazwac tego nie można) środka auta jak równiez komory silnika. Bzdurą jest jak niekiedy czy to osoby wciskające takie auta jak również laicy myslą że a co tam otwory są po drugiej stronie to się kierownice przekłada i juz. Zgadza się są takie auta a szczególnie Skody ale w tych dwóch opisywanych przypadkach jak również wielu innych (wiem bo się tym kiedyś interesowałem) sytuacja jest taka że trzeba wycinać całą ścianę oddzielającą silnik od kabiny i podszybie również do wycięcie w to miejsce wstawianie oczywiście nowych lub jak kto woli starych ale z otworami po prawidłowej stronie elementów.

Ale po tym to dopiero sie schody zaczynają nie tak prosto dopasowac odpowiednie elementy takie jak deska rozdzielcza (powiedzmy pryszcz) ale instalacja elektryczna musi byc na drugą stronę przelożona a tamta niestety nie pasuje(można ją również przeciąć i izolować) . Jest mnóstwo elementów takich jak drobne plastiki które trzeba dokupić a to reflektory które należy zmienić a to przekładka sterowania szybami jak również siedzeniem kierowcy/pasażera. Mówie wam jak tak sobie popatrzyłem na to to zakładam się ze nie jeden z was na moim miejscu również nie chciałby jeżdzić takim autem.

 

Zgadzam się tu z kolegą że części kosztują około powiedzmy 4000 do tego robocizna powiedzmy jakies 3000 tys. ale efekt koncowy może wizualnie jest ok ale w podświadomości jednak zostaje ta informacja że to auto nie jest w oryginale i że w tym aucie mnóstwo elementów było przekładane a i nie zawsze wszystko działa jak należy szczególnie w elektronice.

 

Pozdrówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość roth

Z tego co sie dowiadywalem to 406 i laguna sa wlasnie takimi bezproblemowymi samochodami przy przekladce, pozniej vectra i mondeo, a tu piszesz ze w 406 sa jakies problemy. Dziwi mnie skoda, przeciez to grupa vw, te same plyty podlogowe, urzadzenia a skoda latwa a paski takie ciezkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość simo

wiem ze ze skody fabia na pewno na pewno da sie przelozyc bez ciecia i spawania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapewniam cie ze 406 nie jest bezproblemowa trzeba wycinac sciane grodziową i podszybie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość roth

To juz nie wiem nic, zapewniano mnie ze 406 jest bezproblemowe, na allegro sa aukcje w ktorych widac deske rozdzielcza z elementem przegrody dokrecana. Wiec jakie samochody oprocz skody daja sie latwo przelozyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzeniu

witam już mówie jak to wygląda ponieważ mój przyjaciel ma warsztat samochodowy i przerabiał mercedesa C klasy za przerobienie wzioł 5 tyś zł do tego dochodzą koszta całego przodu tego samego auta europejskiego .pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzeniu to wiemy juz, tu sie zaczyna dyskusja jakie auto łatwo przerobić a jakie nie. Ja mówie to co widze u kolegi czyli zarówno Opel Astra II jak i Peugot 406 muszą mieć wycinaną ścianę i podszybie . NIe ma w nich możliwości przełożenia pewnych elementów na drugą stronę. Z tego co wiem to tak samo jest z Omegą B.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzeniu

aha rozumiem wiec wiem tylko o mercedesie C klasy że jezdzi i wszystko było ok ale pracy przy nim masakra wiem że już za żadne pieniądze by tego nie chciał robić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pp5585
hmm a zapytam tak z czystej ciekawosci...w jakiej cenie chodzi tam passat b5 w dieslu 1998-99 ??

 

Mozna juz kupic w okolicach 1000L

 

Jasne jasne, 98 TDI za 1000 funtow ?? zart czlowieku nie osmieszaj sie ja tu mieszkam i powiem szczerze kupie od ciebie wszytskie jezdzace pasie 98-99 w cenie 1200

No chyba ze mowisz o autach z extremalnei wielkim przebiegiem i slabym stanie ale i tak za tysiac nie widzialem.

 

Pozdro

Piotr P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość roth
Gość Grzeniu

Zgadzam się z tobą kolego roth i masz racje tak jest mozna znaleść w tej cenie tydzien temu kolega kupił i wyszło go 8tyś zł za 1.8 T 99r pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość barti_go

już raz to robiłem z passatem b5 z anglii.Więc przekładka konsoli i kolumny kierowniczej oraz reszty wyniosła mnie 4700zł kupując w niemczech kiedy wracałem z anglii!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość roth
już raz to robiłem z passatem b5 z anglii.Więc przekładka konsoli i kolumny kierowniczej oraz reszty wyniosła mnie 4700zł kupując w niemczech kiedy wracałem z anglii!

A jak z przegroda czolowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pp5585
Ja tez "tu" mieszkam. http://atsearch.autotrader.co.uk/WWW/CARS_popup.asp?modelexact=1&lid=search_used_cars_full&make=VOLKSWAGEN&model=PASSAT&min_pr=75&max_pr=2000&mileage=&agerange=&postcode=dn2+4dh&miles=200&max_records=50&source=0&photo=1&sort=3&ukcarsearch_full=SEARCH&start=1&distance=79&adcategory=CARS&channel=CARS&id=200630243980077, http://atsearch.autotrader.co.uk/WWW/CARS_popup.asp?modelexact=1&lid=search_used_cars_full&make=VOLKSWAGEN&model=PASSAT&min_pr=75&max_pr=2000&mileage=&agerange=&postcode=dn2+4dh&miles=200&max_records=50&source=0&photo=1&sort=3&ukcarsearch_full=SEARCH&start=8&distance=62&adcategory=CARS&channel=CARS&id=200630244151089

Qystarczy popatrzec. Do tego prywatni na ulicach i mozna cos trafic.

Jak wolisz, przelew post order, czy czek. Bierz oba za 1200 od sztuki. Pozno jest, poszperam jutro za tdi to mam nadzieje ze tez wezmiesz.

Bez obrazy.

Ośmieszony

 

Pierwszy link mi nie chodzi na drugim jest rocznik 97 i do tego 1.8 benzynka na tdi mi to nie wyglada. A poza tym przebieg 143k mil to jest nie duzy tylko olbrzymi jak na bezyniaka.

Znajdz TDI z roku 98-99

Bo dla mnie odpowiedz za ile mozna kupic TDI 98-99 to okolo 1500 a 500 funtow to istotna roznica nie sadzisz?

Wogole w polsce tworza sie juz mity o tanich autach z UK bylem u mechanika zmienic lacznik na wydechu (w polsce) a on mnie pyta ile takie cos w UK kosztuje bo on slyszal ze tam mozna kupic za 10-11 tys zl honde accord po roku 2002-2003 wybuchalem mu smiechem i poprosilem zeby spytal tego kto mu to powiedzial zeby mi taka znalazl a ja mu prowizje zaplace. Ceny na auta uzywane sa mniejsze ale zwykle w malej cenie dostaje sie wyjezdzony szmelc a auto w dobrym stanie technicznym (maly przebieg) kosztuje duzo:

np duzo taniej kupisz passata 99 1.8T ze 150tys (mil) przebiegiem niz 98 z 70 tys.

Pozdro

Piotr P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na to passat 1.9 TDI 2001r na miejsce 12000 tys zł. Taką ofertę ostatnio kolesie przedstawili mojemu koledze temu co przerabia te auta. Czy jest to w miare wiarygodna oferta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pp5585

powiem szczerze ze zwyklych ofert takiego czegos sie nie wyrwie 2001 TDI mowie o modelu po lifcie. Cena nie mniejsza niz 3500 funtow. Sprawdz sam http://www.autotrader.co.uk, tradeit.co.uk , ebay.co.uk.

Slyszalem ze mozna tanio kupic auto z aukcji (nie mylic z ebay) ale tam jest ruletka bo nie mozna przed zakupem takiego auta nawet odpalic.

 

Pozdro

Piotr P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość diger

niesądze - jak przymierzalem sie do zmiany auta tutaj takze szukalem, szukalem, i wiem co nieco o cenach - jesli tak jak zaproponowali 1.9 TDI 2001r na miejsce 12000 tys zł to tylko brac, jesli tak faktycznie by bylo to europa zalana byla by autami z UK - ale tak nie jest.

znajomy kupil paska 98 bodajze, taki cudny taki fajny - tyle ze 240K mil ( okolo 360 tys km) przebiegu - bez zadnej histori servisowania za jedyne 1000 tyle ze to auto to jeżdżący TRUP.

Siedze tu juz jakis czas i wiem co pisze !! nie wierzcie w to !! za dobre auto trzeba takze tu zaplacic dobrze tak jak na calym swiecie i to sie chyba nie zmieni za kadencji żadnego z nas.

Tylko dlaczego wszyscy slyszeli ze tak tanio ale niewielu fizycznie posiada takie auta ??? Bo jak sie ktos zabrał za to i chciał cuś przywieźć to sie okazalo ze sie zupełnie to nie kalkuluje.

Fakt w UK auta są tanie jak barszcz ale tylko dla kogos kto tu siedzi i zarabia, inaczej za te 1000 funciaszku za wiele sie nie kupi, a żeby jeszcze to ciagnac do polski na przekladke i sprzedaż to juz zupełnie nieoplacalne.

 

takie jest moje zdanie na temat aut z UK. A druga strona medalu jest taka ze to auto poprzeróbce chyba juz nie bedzie takie samo jak w oryginale ( chodzi o bezpieczeństwo przedewszystkim ) a i tez za bardzo nie wiadomo jak z cłem przeglądem itd.

sam kupiłbym takie TDI jesli ma sensowny przebieg to za 15000 ;P hehehe a tak nawiasem mówiac wejdzcie sobie na http://www.ebay.co.uk i zobaczcie jak ceny sie plasują

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie widać jednak że mało prawdy jest w tym że takie auto za takie pieniądze. alekoleś dzis ma byc u niego wiec sie dokladnie podpytam. a wieczorkiem wrzuce wam kilka fotek tego Peugota 406 z wyciągniętym silnikiem i wybebeszonym środkiem abyście mieli pogląd sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności