Skocz do zawartości
bogcab

ksenon czy bi-ksenon?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,"niedobra sarna"stanęła mi na drodze i stąd konieczność zakupu lampy przedniej.

Pytanie-czy w passacie z 2003r.oryginalnym z spryskami;montowane były ksenony czy bi-ksenony?czy te i te?

Pytam bo człowiek który sprzedaje z wyglądu identyczną lampę jak moja twierdzi że to ksenon zwykły a nie bi-;ja wiem że moję na 100% są bi-więc jak to jest?Lampa którą chcę kupić wygląda tak

http://moto.allegro.pl/idealna-lampa-reflektor-xenon-passat-b5-po-lifcie-i1418309215.html

a moja poniżej

Za pomoc dziękuję

szkoda passat 016.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginalnie w B5FL montowane były tylko lampy bi-xenonowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarowno te w linku jak i te na fotce poniżej to bi-xenon. Nie było samego xenonu w b5 3 BG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam w B5 FL tylko Bixenon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim,zatem Pan sprzedawca nie do końca w passatach się orientuje,ale nic to-wątpliwości zostały rozwiane.

Temat można uznać za zamknięty,raz jeszcze dzienx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy oby na 100% pewni jesteście że nie było samego xenonu ??:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xenon był w 3B, w 3BG bi xenon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lampa którą chcę kupić wygląda tak

http://moto.allegro.pl/idealna-lampa...418309215.html

Tak byl tylko bixenon ale chłopie cena za lampe kosmiczna szukaj na alegro nie kompletnej bo poco ci palnik czy przetwornica samą lampe zakupisz za 450- 500 ja zakupiłem za 750 ,00 cały komplet

http://moto.allegro.pl/vw-passat-b5-fl-lampy-przod-xenon-prawa-lewa-i1414890304.html

TE NAPRAWDE WARTO

http://moto.allegro.pl/bixenon-do-vw-passat-b5-lift-2000-2005-i1379102411.html

Edytowane przez skwaru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy oby na 100% pewni jesteście że nie było samego xenonu ??

Wrrr...to prowokacja?

 

---------- Post added at 20:59 ---------- Previous post was at 20:50 ----------

 

Tak byl tylko bixenon ale chłopie cena za lampe kosmiczna szukaj na alegro nie kompletnej bo poco ci palnik czy przetwornica samą lampe zakupisz za 450- 500 ja zakupiłem za 750 ,00 cały komplet

Yes,szukam;Pan sprzedawca zgodził się spuścić cenę o 100zeta z uwagi na to że ja przetwornicy i palnika nie potrzebuję.

Kłopot w tym że niewiele takich lamp jest na allegro.

Tak przy okazji-odradzam firmę ubezpieczeniową Uniqa-polecono nabyć mi zderzak przedni w firmie bhmd(bodajże)za 275 zł-rzecz jasna zamiennik.

Jakież było moje zdziwienie gdy Pan z firmy bhmd poinformował mnie że po 1-sze nie za tę cenę a po 2-gie niema!A nawet jakby było to za ponad 400 zł!

A cena tegoż zderzaka w serwisie grubo ponad 400 euro;tym samym Uniqa wspiera szarą strefę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było już zbędnych dyskusji-w 3BG był tylko i wyłącznie Bixenon,jeżeli ktoś twierdzi inaczej-ma poprostu HID.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
;Pan sprzedawca zgodził się spuścić cenę o 100zeta z uwagi na to że ja przetwornicy i palnika nie potrzebuję.

No a on pużniej przetwornice opchnie za 200,00 i jest jeszcze 100 do przodu ja osobiście polecał bym te lampy z drugiego linku co prawda koleś pisze że są poprawiane uchwyty ale górne a to nie jest problem

A te twoje lampy to wyglądają tak jak te na foto bo tam masz urwane właśnie uchwyty z tego co widze jeśli tak to spokojnie można je pospawać dasz z 50,00 i będzie jak nowa

Edytowane przez skwaru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No a on pużniej przetwornice opchnie za 200,00 i jest jeszcze 100 do przodu ja osobiście polecał bym te lampy z drugiego linku co prawda koleś pisze że są poprawiane uchwyty ale górne a to nie jest problem

Dzięki,będę dzwonił jutro-dzisiaj już za póżno.

Sprawy tak dynamicznie nabrały tempa że kto wie-może za dni kilka pociśnę naprawionym passkiem na narty.

Dzięki wszystkim raz jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napewno byl sam bi-xenon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A te twoje lampy to wyglądają tak jak te na foto bo tam masz urwane właśnie uchwyty z tego co widze jeśli tak to spokojnie można je pospawać dasz z 50,00 i będzie jak nowa

Niestety na tylko urwane uchwyty wyglądało przed zdjęciem z auta,dzisiaj okazało się że jest cała popękana z "tyłu"i od "spodu";cóż sarna łeb straciła...

Dodatkowo pomimo ze klosz cały to nawet mocowanie soczewki w środku lata...

Jednakowoż nadal świeci i samopoziomuje się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cóż sarna łeb straciła

Ja też to przeżyłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:manga

Napisał bogcab

cóż sarna łeb straciła

 

Ja też to przeżyłem

Coooo?napisałem przecież że ona nie przezyła...dobra-żarcik taki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wątkowi dowiedziałem się że nie mam xenonów tylko bixenony. Poszedłem, odpaliłem, przyjrzałem się .. no i rzeczywiście! A tak bym dalej nieświadomy jeździł.. Achh .. człowiek uczy się całe życie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko, jezeli tam jest bi-xenon (rozumiem dlugie i mijania na jednym odplysniku/soczewce), to do czego sluzy zarowka po drugiej str lampy?

Sama postojowka, czy sa tam tez dlugie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarówno mijania jak i drogowe są w jednej soczewce.Bi-xenon to nic innego jak ruchoma przesłona ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zarówno mijania jak i drogowe są w jednej soczewce.Bi-xenon to nic innego jak ruchoma przesłona ;)

No, a ten drugi odblysnik od strony grila(za kierunkiem) do czego sluzy? Czyzby tam h7meczka siedziala?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności