Skocz do zawartości
Chemik211

Niedziała ogrzewanie tylniej szyby i światła przeciw mgielne

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po wyciągnięciu starej instalacji alarmowej i założeniu radia przestały działaś światła przeciwmgłowe i ogrzewanie tylnej szyby, czy oba przełączniki są zasilane z wspólnego + czy może coś innego mają wspólne,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrzyłeś bezpieczniki, może zrobiłeś zwarcie i nie działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezpieczniki dobre, a co do zwarcia to faktycznie zrobiłem przy skrzynce ale niestety nic tam nie widać, wygląda na to że będzie trzeba iść po przewodach czy po drodze coś się nie zjarało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w bagażniku w lewym schowku jest zielona wtyczka, zobacz czy ona Ci łączy...

jak nie to sprawdź połączenia na przyciskach pod radiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli zrobiłeś zwarcie to albo bezpiecznik albo włączniki grzania szyby i przeciwmgielnych mogły też się spalić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli wciśniesz włącznik ogrzewania tylnej szyby lub świateł przeciwmgielnych to świecą się pomarańczowe okienka na włącznikach czy nie?,bo u mnie jest podobny problem a mianowicie po włączeniu świateł przeciwmgielnych tylnych okienko na włączniku się pali a świateł brak ,do żarówki nie dochodzi w ogóle prąd.Nie wiem od kiedy tak mam bo zauważyłem to niedawno ,też zmieniałem radio ale na 100% nie zrobiłem żadnego zwarcia bo wcześniej odłączyłem akumulator a poza tym to już trzecie radio które zmieniałem w swoim pasku .Nie wiem co jest grane jak będę miał urlop to podjadę do swojego mechanika niech popatrzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdź przekaźniki

miejsce 10 przekaźnik nr 53 światła przeciwmgłowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontrolki się nie świecą, wcześniej wszystko działo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę w sobotę po robocie.dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RKS

Mam pytanko. Notorycznie pali mi się włącznik ogrzewania tylnej szyby w b4. Na początku myślałem, że się po prostu skończył, ale nowy też długo nie podziałał. Jak na stałe złącze styki w przełączniku, to aż plastik się topi. Bezpiecznik wymieniłem i jest tak samo. Ogrzewanie tylnej szyby działa, ale profilaktycznie go nie używam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam podepne sie pod temat bo nowego nie chce zakładac a ma taka działało mi podgrzewanie tylnej szyby ale juz nie działa ale pali bezpiecznik od podgrzewania zakładam nowy włanczam podgrzewanie i wraz pali a wiec gdzie jest problem chciałbym dopisac ze mam klimatronic podgrzewane lusterka i elektryczne szyby wszystkie czy jest przekaznik do podgrzewania tylnej szyby???prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdź czy w którymś lusterku nie masz zwarcia. odchyl szkło i sprawdź czy kable się nie wypięły.. jeśli to nie pomoże to trzeba przeglądnąć wiązkę grzania szyby i el. lusterek. przekaźnika nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności