Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mapy w 100% prawdziwe ,or vw także można kupować .Kontakt ze sprzedającym poprawnyi bardzo szybko odpisali na zadania pytania także polecam.

Jedyny minus to taki ,ze navi sama zmienia trasę jeśli na obecnej są korki .Nie ma czegoś takiego ,ze się pyta czy zmienić trasę bo np.znalazła krótsza lub szybsza luh coś tam poprostu informuje że szuka nowej z jakiegoś tam powodu i tyle i w tym momencie nie można tego zatrzymać dopiero później można wejść w dodatki i z trasy usunąć dane odcinki trasy żeby przez nie nie jechać jeśli nie chcemy .To tyle .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyyy.... a skąd nawi "wie" że są korki?

 

podejrzewam, że info z tmc-a, ale tego na fm czy dab?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy na navigacji RNS315 mozna ogladac filmy , jak tak to w jakim formacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej nie mozna .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwne rozwiazanie płyty czyta a filmow juz nie odtwarza moze jakis format jest który odtworzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie czyta abys kupil drozsza wersje RNS 510

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, po dłuższej przerwie :) Z B6 przesiadłem się na B7 i niestety z RNS510 na RNS chyba 315 - jeszcze nie ogarniam różnicy 310 a 315 :(

Mam pytanko - czy ktoś ma i mógłby podlinkować na pw spolszczenie do rns 310/315

Widzę, że z mapami jest problem?? chyba, że ktoś mógł by wyprowadzić mnie z błędu i również podlinkować mapkę ;)

Pozdrawiam starych znajomych i z góry dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Główna różnica to taka że w 310 mapy działają tylko z karty a w 315 można zainstalować na dysku

Za free mapek nie ma ogólnie na necie jak pytałem to 80-100 euro, z polskim menu jest podobnie za free nie widziałem niestety ja mam to menu ale nie mogę go udostępnić mogę instalować ale nie udostępniać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam kilka pytań co do nawigacjo rsn-315, którą mam w swoim B7. U mnie nawigacja jest po polsku.

 

Po pierwsze nie wiem jak uzyskać informacją co do wersji mapy którą posiadam. Jedynie udało mi się odczytać informację "Western Europe 0038". Nie wiem jak się to ma do aktualnych wersji dostępnych w serwisie VW "western Europe v8".

 

Kolejna moja wątpliwość, to czy da się zrobić tak, abym miał jednocześnie zainstalowane mapy Wschód i Zachód Europy? Czy mając obecnie zachód, mogę "doinstalować" wschód? Czy starsze obszary z mapy Zachód zostaną nadpisane przez nowsze z mapy Wschód i czy dodatkowo doinstalują się państwa wschodnie?

Moje pytanie wynika z tego, iż często jeżdżę na urlop do Włoch i Chorwacji - Włochy występują tylko w wersji Zachód, Chorwacja tylko w wersji Wschód, natomiast Polska Czy Austria - w obu.

Serwis VW w Kielcach nie był w stanie mi udzielić informacji.

Jaką pojemność ma wewnętrzna pamięć RNSa315? Wiem , co wynika z instrukcji obsługi, że nie ma możliwości korzystać jednocześnie z map z wewnętrznej pamięci nawigacji i z zewnętrznej karty (w czytniku).

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko jedna czesc europy mozesz miec zainstalowana, ale patent na korzystanie z obu map jest taki ze jednej uzywasz z dysku a drugiej z karty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy istnieje możliwość aby mapę, którą posiadam aktualnie zgrać z pamięci nawigacji na jakąś czystą kartę pamięci, aby ją wykorzystać w przyszłości (oczywiście w tym samym urządzeniu)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy karta pamięci po zainstalowaniu w urządzeniu nadaje się do późniejszego wykorzystania (w tym samym urządzeniu), czy zawartość karty pamięci jest kasowana?

 

Chodzi mi o następującą sytuacje: mam kartę z mapą zachodnią zainstalowana w samochodzie, kupuje kartę z mapa Europy Wschodniej i instaluję ją, a więc, jak rozumiem, jednocześnie kasuje z pamięci wewnętrznej poprzednią mapę. Czy następnie mogę ponownie zainstalować Europe zachodnia z poprzedniej karty?

Edytowane przez tomek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze tego nie wiem, karta jest aktywowana przez dane urzadzenie wiec wydaje sie ze powinno to dzialac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś może jest w stanie określić kiedy "wyszła" wersja mapy "0038"? nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat. Ma jakieś zupełnie ine oznaczenie, niż obecnie oferowane w serwisie, czy chociażby na allegro (http://allegro.pl/mapy-2016-karta-rns315-aktualizacja-volkswagen-i6403915336.html).

BTW, czy ta mapa - dostępna w serwisie, czy też pod powyższym linkiem jest aktualna, kiedy można się spodziewać kolejnej aktualizacji (początek 2017 r.?)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę Państwa w passacie B7 posiadam rns 315 zaprogramowane stacje i chcąc zmieniać je w górę albo w dół za pomocą multifunkcji na kierownicy strzałkami góra doł stacje nie zmienia po kolei tylko losowo jak to zmienić aby było pokolei a nie jak mu się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć kolego marcinsgdz. Mam prośbę masz może linki lub inny z forumowiczów do tego sposobu jak zrobić kartę z mapami do RNS315. Nie mogę się zarejestrować na tej stronie GPS Power, a linki widoczne tylko dla zarejestrowanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mirojet napisał:
Proszę Państwa w passacie B7 posiadam rns 315 zaprogramowane stacje i chcąc zmieniać je w górę albo w dół za pomocą multifunkcji na kierownicy strzałkami góra doł stacje nie zmienia po kolei tylko losowo jak to zmienić aby było pokolei a nie jak mu się podoba.

Z tego co ja zauważyłem to żeby tak było musisz sobie zapamiętać stacje pod każdym numerkiem.

Ja mam dodatkowo DAB ale w Polsce stacje nie nadają jeszcze na tej częstotliwości a może nadaja w stolicy lub większych miastach ale nie miałem okazji sprawdzić.

Wracając do tematu zrób tak jak pisałem powyżej i bardzo FM powinno działać bez problemu.

Pozdro .

- - - - - aktualizacja - - - - -

czajek82 napisał:
Cześć kolego marcinsgdz. Mam prośbę masz może linki lub inny z forumowiczów do tego sposobu jak zrobić kartę z mapami do RNS315. Nie mogę się zarejestrować na tej stronie GPS Power, a linki widoczne tylko dla zarejestrowanych.

Nie wydaje mi się żeby wogole szło zrobić coś takiego ale wyrocznia nie jestem a na GPS underground dawno nie zaglądałem.

Kupiłem na koniec 2014 za chyba 70 funtow 2015/16 a teraz powtórzę jeszcze raz na Polskę nie ma sensu bo robią Eski północ południe i wschód zachód także w 2019 będzie się opłacać dopiero albo wyrażę się inaczej mija się to z celem lepiej kupić aktualizacje do starego tom toma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyszukane w google

 

rns 315 z pl i mapa v 9 , 700zl

 

Team NaviTronic

696 669 346 tel - 06-23.00

 

trzeba wysłac jednostke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz podesłać jakiś link do tej firmy, nie mogę znaleźć strony do nich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności