Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

gdzie są spięte masy B5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba pod zbiorniczkiem wyrównawczym ale nie jestem pewien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdzie są spięte masy B5

Masa B5, czy masa w B5? Szukasz punktu masowego wewnątrz auta czy w komorze silnika?

Jeżeli wewnątrz - to masz go poniżej gniazda bezpieczników na słupku (trzeba zdjąc osłonę).

Jeżeli w komorze silnika - to rzeczywiście, jak pisze kiler jest pod zbiornikiem wyrównawczym cieczy chłodzącej. Wystarczy odkręcić i lekko przesunąć zbiorniczek - nie trzeba go demontować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i od razu z miejsca proszę o nie usuwanie przez moderatorów tego tematu ponieważ ostatnio został usunięty,szukałem w wyszukiwarce ale konkretnych odpowiedzi nie znalazłem,więc do rzeczy szukam kabli masowych w passacie o kilku wiem ale wiem też że jest ich więcej,napiszę o tych co wiem aby było szybciej 1 pod zbiorniczkiem wyrównawczym,2 przy aku,3 w słupkach między drzwiami,proszę o podanie pozostałych łącznie z główną czyli silnik-buda której nie mogę namierzyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przewody masowe w autach grupy VAG oznaczone są jednolitym kolorem brązowym, bez żadnych kolorowych pasków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam i od razu z miejsca proszę o nie usuwanie przez moderatorów tego tematu ponieważ ostatnio został usunięty,szukałem w wyszukiwarce ale konkretnych odpowiedzi nie znalazłem

 

:wmorde tak trudno przeczytać co pisze w pkt.2.1.a regulaminu

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/134886-Regulamin-forum

 

2. Wysyłanie wiadomości na forum

 

2.1 Jeżeli jesteś absolutnie pewien, że na forum nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie to zadaj je, przestrzegając poniższych założeń:

a) upewnij się, czy twojej wiadomości nie da się podłączyć pod istniejący już temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie mogłem podpiąć mój temat pod ten ale szczerze nie widziałem go,czy te masy o których pisali koledzy wyżej to jedyne bo wydaje mi się że jest ich więcej?i czy to prawda co pisał kolega ze masa w komorze silnika to tylko ta pod wyrównawczym bo jeżeli tak to coś cienka ta masa,w innych autach jest sporo grubsza a tu niby taki mały przekrój,czy ktoś się orientuje jak jest z masą dla świateł przednich i tylnych czyli mijania,stopy,itd tzn czy masę mają wspólną w miejscu jak pisali koledzy czyli przy słupku obok bezpieczników czy może jest gdzie indziej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności