Skocz do zawartości
fireblade

Nagły brak wspomagania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wczoraj padło wspomaganie ale o dziwo wszystko jest szczelne brak jakich kolwiek wyciekow,brak chałasu od strony pompy ,pompa bez paska obraca sie swobodnie ,jedyne co mnie dziwi to mam dwókrotny stan w zbiorniczku płynu hydraulicznego i bombelkuje jak sie kreci kierownica dosc sporo tych babelkow,nieznalazłem na forum takich objawów może komus przytrafiło sie to samo ,jedyne na co mi podpada to płyn febika ktory ostatnio dolewałem czy to moze byc przyczyna dodam ze płyn w zbiorniczku jest okropnie czarny i widac na sciankach osad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maglownica? z tego co mi się obiło o uszy to niestety ale do regeneracji (około 600zł)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn z kad dokladnie taka decyzja miales podobny przypadek bo ja zastanawiam sie nad pompa ide dzi to porozbierac bede wiedzial co ijak dam znac na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie na forum czytałem kiedyś podobny temat i przypomniałem sobie właśnie o tych bąbelkach i kolega miał maglownicę do regeneracji. oczywista mogę się mylić. wg mnie warsztat wyciągnięcie pompy niech ją ktoś sprawdzi i wtedy będziesz wiedział:) Lepsze to niż gdybanie i na pewno skuteczniejsze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pompa zdiagnozowana brak cisnienia, zamontowałem nowa wyczyscilem przewody i zbiorniczek zakupilem plyn g004 zamiast g 002 bo w skodzie nie mieli innegoza , do konca dnia bede wiedzial czy trafna była moja diagnoza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec tak autko juz hula a jednak pompa padła nowa juz hula z płynem g004 z serwisu skody mam wrażenie ze mam teraz bardzo silne to wspomaganie narazie jest ok żałuje że nie zrobiłem foto story jutro robie sekcje starej pompie zobaczymy co tam w niej padło porobie fotki i zapodam to narazie tyle zamykam posta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaka nowa pompe kupiles? gdzie i za ile?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dokłądnie - przydało by się info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania, skąd brałeś pompe i za ile?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem na allegro of firmy jakiejś albo z okolic krakowa, albo z samego krk i zapłaciłem 230zł z wysyłką. No już jakiś czas chodzi, nie buczy jest cichutko wszystko ok. Rok gwarancji. Jak dzwoniłem po sklepach u mnie w Nowym Sączu, to najniższa cena to było chyba 480 zł + 150zł kaucji za pompę, które mi zwracają jak oddam starą i będzie się nadawać do regeneracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności