Skocz do zawartości
Kamil-Driver

Poswietlenie i pytanie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam Paska B5 z 1997 z 1 serii i nie mam trochę taki ciekawostek jak np. podświetlenie chodnika tzn. Lampki tych pod drzwiami... Moj plan jest taki wstawić diody led. I tu pytanie czy wychodzi z zamka przewód od krańcówki ? żeby to uruchomić ? Czy ktoś to już robił ? też mam taki plan żeby zrobić ledy w klapie bagażnika do podświetlenia uchwytów... też na krańcówce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam Paska B5 z 1997 z 1 serii i nie mam trochę taki ciekawostek jak np. podświetlenie chodnika tzn. Lampki tych pod drzwiami... Moj plan jest taki wstawić diody led. I tu pytanie czy wychodzi z zamka przewód od krańcówki ? żeby to uruchomić ? Czy ktoś to już robił ? też mam taki plan żeby zrobić ledy w klapie bagażnika do podświetlenia uchwytów... też na krańcówce.

 

:hmm popatrz do wątku o moim Passacie ;)

Da się to spokojnie zrobić,ale nie od lampki bo będzie Ci się zaświecać po otwarciu drzwi dopiero a nie po otwarciu centrala.Podpowiem że musisz pokombinować z instalacją lampki oświetleniowej :) Miernik i jedziesz z produkcją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak ? Byłem u ciebie i jeśli chodzi o bagażnik to masz pod lampkę podpięte ? to znaczy że nie można się podpiąć pod zamek ?

 

A jak z drzwiami ? Jak to rozwiązałaś ? jak dobrze chyba pamiętam to od zamka w drzwiach są przewody i lecą do modułu a potem can. ? czy źle mówię ? Z drzwi nie trzeba puszczać kabla do lampki ?

 

Jeśli chodzi o elektronikę to jestem taki sobie :P nawet miernika nie posiadam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności