Skocz do zawartości
makaron11

Drugi komplet czujników ciśnienia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na lato w końcu postanowiłem kupić alusy, ale są one bez czujników ciśnienia, zaś w stalowych mam w każdym kole, I chciałbym dokupić drugi komplet czujników ciśnienia. I mam pytania, czy przy każdej zmianie opon będę musiał jechać i Vagiem jakoś na nowo kalibrować, czy są one Plug&Play. I czy może koś wie jakie częstotliwości powinne mieć 315MHZ czy 433MHZ ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam w passatach uzywana jest częstotliwość 433Mhz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na alle ktoś miał komplet czujników do B6...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK dzieki za podanie częstotliwości. Co do za kupu to mam taki zamair na allegro kupić. Tylko jeszcze kwesia czy trzeba je jakoś kalibrować czy po prostu zamontowac i powinne działać.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

makaron - każdemu zdarzają się literówki, ale w jednym zdaniu udało ci się zrobić nastąpujące błędy:

1. nie "dzieki" a dzięki

2. nie "za kupu" a zakupu

3. nie "zamair" a zamiar

4. nie "kwesia" a kwestia

5. nie "zamontowac" a zamontować

6. nie "powinne" a powinny

 

Gratuluję... :mlask

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myslalem ze to jest forum vw passat a nie poprawnej polszczyzny... Jedak sie mylilem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, jak się przykładasz do pisania, w pewnym sensie świadczy o Twoim podejściu do rozmówcy. Skoro olewasz to, żeby post był czytelny i zrozumiały, to tak jak byś olewał czytelników. Fajnie by Ci się czytało gazetę, czy książkę, gdyby w co drugim słowie był błąd ortograficzny lub literówka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega wyżej nie napisał, że nie zrozumiał o co chodzi w zdaniu, lecz przeciwnie, doskonale wiedział o co kaman, nawet wiedział o jakie słowo chodzi, wiec mówienie, że nie zrozumiał o co chodzi w poście jest nie na miejscu. Skoro zwraca się uwagę za literówki, to może zacząć tak każdemu zwracać bo autor który jako pierwszy odpowiedział na temat tez zrobił literówkę... A co co polskich znaków to nie w każdym urządzeniu są takie. Gdy się nie chce iść do komputera, korzystam chociażby z telefonu w którym niestety nie ma polskich znaków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwestii podejścia do rozmówcy przypomnę na marginesie sytuację z forum, kiedy to jeden z Was (domyśli się który) pewne moje objaśnienia spontanicznie obalił i podsumował "co ja tu wygaduję" po czym, po szerszym wyjaśnieniu zagadnienia, przyznał, że aż tak głęboko w temat nie wchodził i stąd jego niewiedza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdy się nie chce iść do komputera, korzystam chociażby z telefonu w którym niestety nie ma polskich znaków.

No ale "space" czy inne wyrazy jak kolega wyżej cytował to chyba twój telefon potrafi pisać? "Kwesia"...... używasz jakiegoś słownika w tym telefonie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

telefon potrafi pisać tamte wyrazy, ale przy szybszym pisaniu może się nie wcisnąć jakaś literka. w telefonie jest słownik ale angielski. Niestety ale chyba będę zmuszony do pisania na tym forum z komputera normalnego, bo nie idzie się doczekać sensownej odpowiedzi na postawione pytania, tylko pouczenia z J.polskiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak chlopie, teraz musisz sie tlumaczyc ze nie jestes wielbladem. O ile fajniej i przyjazniej bylo gdyby kazdy patrzyl na swoje bledy i literowki a nie bawil sie w nauczyciela. Tak przy okazji ja tez nie uzywam polskich znakow chociaz mam PL system i moge je pisac poprawnie.

A kolega bonito na pewno poczul sie teraz lepiej, musial ;)

Tak samo i kolega Majosa - sorry ale do pisania ksiazek czy artykulow w gazetach nie zabieraja sie (nie powinni przynajmniej) ludzie, ktorzy nie sa w tym kierunku ksztalceni. Forum nas zgromadzilo ze wzgledu na "milosc" do naszych aut - nie do jezyka polskiego. Zgadza sie, w tej chwili sa przegladarki ktore podkreslaja bledy jednak nie widzialem w regulaminie forum zeby bylo to kryterium umieszczania postow.

Teraz czekam na jechane ;)

Edytowane przez tmstp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety ale chyba trzeba zacząć używać tych przeglądarek żeby dostać jakąkolwiek sensowną odpowiedź na postawione pytanie... Wszyscy na forum zgrywają znawców języka polskiego bo używają tychże przeglądarek ze słownikami... a przy spotkaniu w żywe oczy sadzą pięknymi przecinkami na K i bliskoznaczne słowa.

Teraz kolego tmstp czekajmy na pocisk z ich strony ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w niektorych autach po przejechaniu jakiegos dystansu lub pozostawieniu auta na jakis czas bez ruchu, czujniki wprogramowuja sie same - jak to jest w vw, nie wiem ale mysle ze bedzie podobnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki kolego za odpowiedz, tak też myślałem, ze takie moze byc podobnie jak w innych autach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności