Skocz do zawartości
flop1234

jak przerobić zwykły kluczyk na scyzoryk?

Rekomendowane odpowiedzi

witam,do swojego paska mam kluczyk z 2 przyciskami,nie działa pilot tylko otwieranie z kluczyka,chciał bym kupić na allegro sterownik zamka centralnego z pilotami typu scyzoryk,podłączył bym ten ster do oryginalnego sterownika,pestkę od immo z oryginalnego kluczyka przełożył bym do pilota scyzoryka oraz oczywiście dorobił bym grot w nowym kluczu żeby pasował do stacyjki,myślicie że bedzie śmigać jak tak właśnie uczynię?:mangaaha,tylko nie wiem gdzie znajduje się w moim passacie sterownik zamka centralnego do którego mogł bym się wpiąć..???

Edytowane przez flop1234

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam,do swojego paska mam kluczyk z 2 przyciskami,nie działa pilot tylko otwieranie z kluczyka,chciał bym kupić na allegro sterownik zamka centralnego z pilotami typu scyzoryk,podłączył bym ten ster do oryginalnego sterownika,pestkę od immo z oryginalnego kluczyka przełożył bym do pilota scyzoryka oraz oczywiście dorobił bym grot w nowym kluczu żeby pasował do stacyjki,myślicie że bedzie śmigać jak tak właśnie uczynię?aha,tylko nie wiem gdzie znajduje się w moim passacie sterownik zamka centralnego do którego mogł bym się wpiąć..???
Kolego nie wiem zabardzo o co ci chodzi ale za dużo kombinujesz kupujesz sobie na allegro kluczyk o tej samej czestotliwosci i za pomocem vaga dogrywasz do samochodu i cieszysz sie nowym scyzorykiem, jest tego bardzo dużo na forum poszukaj trochę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/alarm-dedyk-vw-bora-golf-passat-polo-t4-t5-sharan-i1356879382.html ja bede chcial montowac tego typu alarm do siebie wlasnie z scyzorykiem. I chcialbym sie dowiedziec czy jak przeloze sobie ten chip z kluczyka tego co mam teraz do tego scyzoryka to bedzie ok? Oczywiscie dorobienie grotu jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam duże doświadczenie w tej sprawie napewno będzie śmigać a podłączenie takiego sterownika trwa ok 1H dzwoń t pomoge 662079615

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/alarm-dedyk-vw-bora-golf-passat-polo-t4-t5-sharan-i1356879382.html ja bede chcial montowac tego typu alarm do siebie wlasnie z scyzorykiem. I chcialbym sie dowiedziec czy jak przeloze sobie ten chip z kluczyka tego co mam teraz do tego scyzoryka to bedzie ok? Oczywiscie dorobienie grotu jeszcze

 

Dorabiasz tylko grot i przekładasz pastylkę immo ze starego kluczyka scyzoryka.Jeżeli masz inny kluczyk to dodatkowo oprócz dorabiania grota muszą zczytać Ci pin do immo ze starego kluczyka,dadzą Ci nową,czystą pastylkę i zaprogramują.To by było na tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy mam 2 org kluczyki i powiedzmy ze przy alarmie beda 2 pilooty i te dwa bede chcial "ozywic" to wystarczy dorobic grot i przelozyc ta pastylke czy trzeba cos jeszcze w kompie zmieniac itd? i czy ktos moze sie orientuje ile takie "ozywienie" kluczyka moze kosztowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znaczy mam 2 org kluczyki i powiedzmy ze przy alarmie beda 2 pilooty i te dwa bede chcial "ozywic" to wystarczy dorobic grot i przelozyc ta pastylke czy trzeba cos jeszcze w kompie zmieniac itd? i czy ktos moze sie orientuje ile takie "ozywienie" kluczyka moze kosztowac?

 

Te kluczyki co dostaniesz sterują alarmem a on z kolei podpięty jest do komfortu/zamka centralnego.Czyli-jak już napisałem-dorabiasz grot/koszt około 30 PLN i pin do immo-przy zwykłym kluczyku bo takie masz z tego co zrozumiałem.Jeżeli masz oryginalnie scyzoryk to wystarczy przełożyć do nowych scyzoryków pastylki immo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ok,ale gdy kupię sterownika zamka centralnego na allegro razem z dwoma kluczykami to przecież oprócz przełożenia pestki i dorobienia grota trzeba jeszcze zamontować do samochodu nowy sterownik ten z allegro żeby działął z nowymi kluczykami,i włąśnie gdzie sie go wpina?zapewne gdzieś pod oryginalny fabryczny sterownika zamka..??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no ok,ale gdy kupię sterownika zamka centralnego na allegro razem z dwoma kluczykami to przecież oprócz przełożenia pestki i dorobienia grota trzeba jeszcze zamontować do samochodu nowy sterownik ten z allegro żeby działął z nowymi kluczykami,i włąśnie gdzie sie go wpina?zapewne gdzieś pod oryginalny fabryczny sterownika zamka..??

 

Jak kupisz to będziesz miał do niego instrukcję co i jak.Nie napiszę Ci przecież oficjalnie na forum co i gdzie się wpina bo komuś pewnie może się to przydać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to na pw mi napisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to na pw mi napisz

 

Poszło PW ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności