Skocz do zawartości
przemas15

Prośba do posiadaczy modułu komfortu 1j0959799j

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam pytanie do posiadaczy modułu komfortu nr 1j0959799j , auta chyba z 98 r - chcę dokupić pilota i szkoda kasy kupować na ślepo bo nie sama częstotliwość się liczy - czy może ktoś mi podać specyfikacje z pilota ( pilot 2-przyciskowy łezka, nie scyzoryk ) a najlepiej wszystko co napisane na obudowie pilota - także w środku - z góry dziękuję - nr komfortu można zczytać vagiem wchodząc w sterownik lub fizycznie ze obudowy sterownika lub ktoś może ma informacje jak dobrać pilota do modułu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę przymroziło,zatem wybacz,nie będę już opuszczał ciepłego domu,rano zerknę na nr.modułu.Mam paska rocznik'98.Dane z pilota 730955-00 433MHZ 5FA 007 680

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wielkie dzięki , a w pilocie płytka ze ściętym rogiem i bez sprężynki rozumiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przemas15 nie pisalismy dzis czasem na golfie, u mnie te same info na pilocie rocznik 98 miałem moduł na wierzchu ale nr nie zapisałem jak cos to jutro pod vagiem odczytam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak pisaliśmy , zapomniałem dodać , że to golfik ale moduły takie same jak w pasku - pozdrawiam i czekam na nr modułu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy udało się zczytać numerek modułu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego przemas15, mam pytanie odnośnie twojego modułu komfortu i twojego auta, czy masz wszystkie szyby elektrycznie sterowane i jaki kolor podświetlania zegarów?

i najważniejsze czy masz kombi czy sedana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a więc moje autko to golf IV 98 , moduł komfortu 1j0959799j plus jak się wyświetla na vagu EXTRA i tam kilka podobnych numerów z innymi końcówkami , wszystkie szyby elektryczne , zegary niebieskie ale chyba myślałeś kolego , że mam paska , i nie jest to kombi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, myślałem że masz paska, dopiero potem zobaczyłem że twoje auto to "nie passat" .

rozumiem że nasz 5-cioro drzwi.

433 MHz napewno taką masz częstotliwość pilota

jeśli chodzi o numer pilota to nie wiem jaki numer ma pilot (nie scyzoryk)

natomiast można zakodować scyzoryk 2 przyciski numer jaki widnieje na pilocie

1J0 959 753 A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiem , że 433 mhz bo miałem pilota ale zgubiłem , bardziej mnie interesuje pilot łezka bo już dorobiłem grota do wiego i wklejiłem pastylkę , spróbuję coś znaleźć po nr jaki podałeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a więc numer katalogowy twojego pilota według ETKI to 3B0 959 753 G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK dzięki za dobre chęci ale chyba zostaje ASO i 2 stówki bo znaleźć coś w sieci to prawie jak 6 w totka , już 2 piloty miałem z alleg.. i lipa a niby miały pasować - pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc pilot , który pasuje do modułu 1J0 959 799 J to HLO 1J0 959 753 A ( scyzoryk ) , dzisiaj przypisałem taki pod auto - pilot łezka pewnie 3B0 959 753 G ale nie potwierdzone - ciężko dostać , natomiast wszystkie inne piloty z alleg.. o innych nr i niby orginalne , ze sprężynką na płytce drukowanej to lipa szkoda czasu i kasy - pozdrawiam , może się przyda taka informacja dla potomnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności