Skocz do zawartości
Vax

Opinie na temat TDI PD - 115 KM

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie szukam opinni na temat silnika 1.9 TDI PD 115 KM wiec jesli ktos mial by takie to chetnie poczytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja takim motorkiem dysponuje. dla mnie klasa. wg mnie max osiagów przy niskim zurzyciu paliwa. bardzo elastyczny ale to pewnie glownie za sprawą 6cio biegowej skrzyni (u mnie przynajmniej). Polecam gorąco!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 115 ATJ z 2000r - POLECAM BARDZO :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie szukam opinni na temat silnika 1.9 TDI PD 115 KM wiec jesli ktos mial by takie to chetnie poczytam.

 

 

I jak panie kolego??zdecydwoany juz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Forest

Witam. Ja mam A4 z takim motorkiem. Nalatane ma już 280kkm i, odpukać, nic się nie dzieje. Fakt, mógłby być mocniejszy, ale nie narzekam. Oleju nie bierze ani grama, pali też ok. 6, 6.5 l/100. Także nie jest najgorszy. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie szukam opinni na temat silnika 1.9 TDI PD 115 KM wiec jesli ktos mial by takie to chetnie poczytam.

 

 

I jak panie kolego??zdecydwoany juz??

 

Jedno jest pewne, ze wezme takiego ktory jest w dobrym stanie bo jak na razie to same szroty nawiezli albo z przelotami po pol milona km.

Oh znowu szykuje mi sie droga przez meke w poszukiwaniu auta bo ostatnio sobie powiedzialem ze dalej niz mazowieckie nie jade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak to jest ze sie czlowiek nameczy ale to potem procnetuje bo nie trzeba po mechanikach jezdizc. ja po swojego bylem w Niemczech i to jest chyba najlepsze rozwiazanie bo wiadomo co sie bierze a nie kupuje sota w worku jak tutaj. tam raczej sie nikt nie bawi w przeiwjanie licznikow, w wkrecanie ze bezwypadkowy. kupujesz stukniety to widzisz co i ajk. poweodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam kombi z 1999 115 TDI i polecam zdecydowanie narazie zadnych problemow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam kombi z 1999 115 TDI i polecam zdecydowanie narazie zadnych problemow

Mam z tego samego rocznika i jak bzyka i przedewszystkim ile pali?

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PYTON511

Witam!!! Ja od kilku dni posiadam takiego paska z 2000r. Puki co jestem happy!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_zamkniety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności