Skocz do zawartości
tomluk84

Wtyczka/gniazdo do żarówki H7 w światłach mijania

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam do was pytanie może ktoś się orientuje czy istnieje jakaś inny materiał z którego są zrobione te wtyczki/gniazda w które wpina się żarówkę H7 od mijania bo nie wiedzieć czemu ale ta plastikowa oprawa mi się stopiła w jednym kloszu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam mam do was pytanie może ktoś się orientuje czy istnieje jakaś inny materiał z którego są zrobione te wtyczki/gniazda w które wpina się żarówkę H7 od mijania bo nie wiedzieć czemu ale ta plastikowa oprawa mi się stopiła w jednym kloszu
skoro się stopiła to znaczy że za mocna żarówka jest lub zwarcie w przewodach a wtyczki z inego materiału niema

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
skoro się stopiła to znaczy że za mocna żarówka jest lub zwarcie w przewodach a wtyczki z inego materiału niema

Żarówka wcale nie musi być za mocna, ja mam standardowe i tez kostka lekko się przypiekła.

A tutaj już był temat poruszany. ;)=>http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=61608&highlight=kostka+%BFar%F3wki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie w tym problem ze żarówki obie takie same zmienione jakieś pół roku temu niedawno to zauważyłem kupiłem nową żarówkę (zwykłe H7 nie jakieś super hiper extra mega zenon-xsenon) stopioną oprawę trochę podkleiłem taśmą izolacyjną żeby styki się nie zwarły ale wczoraj jak sprawdziłem dalej to samo wiec nie wiem co jest przyczyną wybiorę sie do elektryka ale zapobiegawczo chciałem zmienić tą oprawę na trwalszą tak na wszelki wypadek bo dojście do prawej lampy jest kiepskie i nie mam zamiaru tam zaglądać codziennie :) no ale jak niema to muszę coś innego wymyśleć a ogólnie można to dokupić gdzieś poza serwisem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no ale jak niema to muszę coś innego wymyśleć a ogólnie można to dokupić gdzieś poza serwisem

A kliknąłeś w link w poście nr 3? Jeśli nie to zrób to i dokładnie przeczytaj cały tamten watek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tak pisaliśmy w tym samym czasie i już czytałem dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności