Skocz do zawartości
sipowitz

Zasada działania, budowa oraz diagnostyka silników VW TDI PD (pompowtryski)

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do obejrzenia ciekawych materiałów serwisowych na temat pracy, użytkowania, regulacji i eksploatacji silników VW PD (na tzw. pompowtryskach). Język może nie należy do najpopularniejszych, ale kwitesencję poruszanych problemów da się "wyłuskać".

Miłego oglądania! :)

 

[ame]

[/ame]

 

[ame]

[/ame]

 

[ame]

[/ame]

 

[ame]

[/ame]

 

[ame]

[/ame]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szacunek dla gościa co to wymyślił ... poczekamy na polskie teksty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dduban

Witam Was, jestem nowy.

Niestety nie moge założyć wątku i pytam tutaj, jeśli źle to prosze o przeniesienie wątku.

 

Otóż tak.

Wiem że to forum passata, ja mam skode SuperB. Piszę tutaj poniewąż chodzi o silnik, a to to samo co w passacie, a forum to jest największe jakie znam :)

 

Problem jest taki, moja skoda to przekładaniez a Inglisza, caly srodek i instalacja jest z niemieckiej 2,5tdi

Czyli...

Czyli nie mam połączenia z pompą paliwową ponieważ kable nie pasują, 2,5tdi ma 2 wejscia a 1,9tdi ma 1 wejscie.

Da się to jakoś przerobic? ktos ma pomysł?

 

Druga sprawa, mam automat 5-biegowy

Kiedy "wajcha" idzie na D lub R poduchy bardzo mocno się obniżają i auto bardzo mocno drży :/ strasznie mnie to wkurza :/

Wymieniłem juz poduchy pod silnikiem i skrzynią, pomogło ale tylko lekko.

Wczoraj byłem w serwisie skrzyn automatycznych i powiedzieli ze jest niby ok. Wymieniłem olej w skrzyni, po czym na koncu powiedzieli ze konwerter jest do wymiany, nie wiem czy chciali mnie naciągnąć czy moze od tego te wibracje?

 

Mam 1,9tdi 130KM

 

Chciał bym poznać wasze opinie.

Dzieki z góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności