Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dzis pojawil sie taki problem.Otworzylem paska z pilota mignely kierunki i zanim do niego doszedlem zauwazylem migniecie kierunkowskazow po raz kolejny i chcialem otworzyc a tu lipa zadne drzwi nie chca sie otworzyc tylko klape od kombi mozna swobodnie otworzyc .Probowalem recznie otworzyc od kierowcy ale tez bez sukcesu .Potem nagle zaczely sie otwierac drzwi tylne z prawej strony i to wszystko.Probowalem otwierac zamykac z pilota kombinowalem i nic.Dodam ze drzwi otwieraja sie od wewnatrz.Czy ktos mial taki przypadek?

Edytowane przez melon77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli przez jakis czas po otwarciu z pilota nie otworzysz drzwi to automatycznie autko samo się zamknie.

 

jest tez druga możliwość że masz jakieś dziwne ustawienia w kompie dotyczące autozamykania i otwierania drzwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a umiecie mi doradzic jak rozebrac drzwi kierowcy? Nie chce nic rozwalic zabardzo :)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem reset ustawien fabrycznych i dalej jest to samo czyli po wcisnieciu na pilocie przycisku otwarcia auta moge tylko otworzyc tylne drzwi za pasazerem reszta nie da rady jutro chyba na Vaga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zrobilem reset ustawien fabrycznych i dalej jest to samo czyli po wcisnieciu na pilocie przycisku otwarcia auta moge tylko otworzyc tylne drzwi za pasazerem reszta nie da rady jutro chyba na Vaga

 

 

A czy czasem twój pasek to nie jest anglik po przekładce ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie kolego co to to nie.Dzis bylem na Vagu nic nie wykazalo zadnych bledow a co najlepsze teraz zaczely dzialac drzwi od kierowcy potem zaczalem czytac na forum i robilem tak jak koledzy pisali kilkanascie razy otwierac klamke przy otwartych drzwiach i o dziwo zaczely otwierac sie kolejne drzwi od pasazera ale ... i tu babol tylne drzwi prawe dalej sie nie otwieraja .Probowalem wczesniej opisanej metody i nic i zaczelem grzebac w ustawieniach kontroli rodzicielskiej i zablokowalem drzwi recznie i teraz wogole nie moge otworzyc drzwi ani od zew ani od wew .Czy ktos wie czy mozna sciagnac boczek przy zamknietych drzwiach i wtedy moze jakos za linke pociagnac zeby recznie otworzyc drzwi bo podejrzewam ze tam jest zamek do wymiany albo linka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

otwórz wszystkie drzwi i zamknij centralnym z pilota a później otwórz.

Mnie to pomogło.

Edytowane przez Pablo-MK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie

 

Dziś miałem dziwną sytuacje z drzwiami od strony kierowcy, a stało sie tak, jak otworzyłem drzwi i chciałem zamknać to nie mogłem, niemam pojecia czemu, zamykałem od zewnątrz...to spróbowałem od wewnatrz, musialem reka trzymać drzwi zeby domknąć nacisnełem centralny zamek otworzylem i juz sie zamykały normalnie...ale problem natepny powstał po tej sytuacji, ze jak wyszedłem z auta zamknełem drzwi to nie mogłem otworzyc ( niemam pojecia dlaczego) reszta drzwi bez problemu sie otwieraja...

Mam pytanko co mogło sie stać, jaka rada jest na ten problem?, co moge zrobic z tym??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś już pisał o tym - opuścić szybę i przy otwartych drzwiach pociagać za klamki - tą zewnętrzną i wewnętrzną kilka razy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem i bez żadnego rezultatu....nic nie pomogło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności