Skocz do zawartości
Gość SławekG

alarm

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SławekG

Witam, Chcę zabezpieczyć auto przed kradzieżą-VW combi 2004r.model B5 . Choć wiem ,że nie ma idealnego sposobu to zawsze można coś zrobić w tym temacie.

Co sądzicie na temat zabezpieczeń na kartę- z kodem.

 

Poniższe pytania zadałem firmie która zakłada alarmy, jak dotąd nie mam odpowiedzi. Może ktoś z Was może mi na te pytania odpowiedzieć- pilne

 

Chciałbym zabezpieczyć auto przed kradzieżą-VW Passat combi 2004r B5(model z 2005r.)

Pytania:

Czy przy zabezpieczeniu na kartę-bryloczek system kodowania-wybierania kodów jest losowy czy stały np. wybierany co 100 za każdym razem.

Czy istnieje możliwoś rozkodowania-przechwycenia kodu przez złodzieja .Mam na myśli przykładowe zdarzenie: złodziej,, namierzył,,kod , pilnując i obserwując namierzył nastepny kod, i wiedząc , że sytem wybiera np. co 100-tny kod a znając-majac wiedzę o danym alarmie, czy jest wstanie rozbroić alarm ??

 

Czy przy trybie servisowym-lub przy zgubieniu karty-bryloczka wprowadza się kod wystukując go, czy rozbraja się system metodą dotknięcia imbolizera w znanym tylko dla mnie miejscu lub przełancza się mechanicznie jakiś ,,pstryczek,,

 

Czy Państwo montujecie także alarmy o nazwie TYTAN- zapytuję dlatego iż znajomy powiedział mi, że alarm ten posiada gwarancję na 5 lat.

 

Zainteresowany jestem także zamontowaniem zaworu odcinajacego dopływ paliwa.Moja obawa w tym temacie wynika z możliwości awarii takiego zaworu> co w takim przypadku można zrobić ażeby nie stać gdzieś na odludziu i czekać niecierpliwie na pomoc .

 

Czy jest możliwość powiadomienia mnie drogą radiową że coś się dzieje z autem? , jakie to urżądzenie miało by zasięg ? jaka jest cena ?,i czy można by to urządzenie-odbierające sygnał skonfigurować np. z komórką z której to można by było wysłać sms na wskazany numer telefonu z informacją że coś się dzieje z samochodem.

 

Czy montując czujnik zmiany położenia samochodu można do niego zainstalować oddzielną syrenę z własnym podczymaniem prądowym ?

 

Z góry dziękuję za udzieloną odpowiedź.

 

Sławomir Gliński

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie latwiej zainstalowac sobie powiadomienie gps?? zamiast jakiegos powiadamiania radiowego?? przeciez to jest sciema, odejdziesz dalej od auta i juz nie masz zasiegu! sa jakies zabezpieczenia ktore monitoruja autko tzn podaja aktualna pozycje geograficzna auta oraz jak np otworzy ci ktos drzwi to ci dwoni twoj tel o ile sobie cos takiego zamontowales albo wysyla smsa z informacja ze zostaly otwarte drzwi poszukaj na allegro koszt kolo 2tys a dodatkowo zainstaluj cos w stylu odciecia ale nie pompy paliwa tylko np immobilaisera (zabezpieczenie zabezpieczenia:) i nie ma co sie stresowac a najlepeiej kup autocasco i masz juz luz totalny!!! alarm ci nie pomoze na wandali a autocasco pokryje szkody!

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałeś ten temat?

 

_zamkniety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności