Skocz do zawartości
Broda

Nie mogę zamknąć auta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Oczywiście przeszukałem forum ale niewiele znalazłem.

Może ktoś spotkał się z takim problemem.

Fabryczny alarm -- podczas zamykania kierunki mignął drzwi sie zamkną ale równocześnie włącza sie syrena.

Proszę o pomoc.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprostrze to zresetować moduł komfortu po przez wyjęcie bezpiecznika a druga opcja to sprawdzić drzwi czy któryś zamek nie daje w d..e przez to że np zaśniedział . A najlepiej było by podpiąć Vaga bo on ci prawdę powie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe fakty:

Brzęczyk działą

po zamknięciu i ustawieniu lampki żeby po chwili zgasła - gaśnie ale po sekundzie zapala się ponownie.

Przy otwieraniu klapy tylnej lampka sie normalnie zapala i przy zamknięciu normalnie gaśnie.

 

Czy jest jakaś możliwość który to mickroswitch jeśli to on Vag nie chce sie wbic do modułu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli VAG nie łączy się z modułem to już masz odpowiedź ;) Zawilgotniały moduł,zaśniedziałe kable itp. Ale-jeżeli się połączy,to napewno wywali Ci błąd któregoś z zamków.Możesz to także sprawdzić "ręcznie" otwierając każde drzwi po kolei i sprawdzając zachowanie oświetlenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oświetlenie pali się cały czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki sam miałem przypadek ,zerwany był przewód w drzwiach a dokładnie jak otworzysz drzwi to są gumy w których idą przewody do słupka do drzwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz czy moduł nie pływa obejrzyj wiązkę modułu i zobacz jak ona wygląda czy kable nie mają na kontakcie zielonego nalotu. Jak mają - auto na strzeżony i rano do elektronicznego i kup lutownicę cynę i płyn kontakt S fioletowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koniecznie luknij przez szparkę do schowka ;)

miałem taki numer, po zdjęciu schowka ... źle podłączyłem lampkę i świeciła się non stop, objaw z alarmem ten sam.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś rano z ciekawości poszedłem odwiedzić do garażu paska i niezgadniecie co się stało - naprawił się albo prędzej wysechł.

Ale to i tak niezmienia faktu, że muszę zerknąć do modułu.

Dzieki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem Ci już, że on specjalnie tak się zachowuje, bo nie spodobało mu się, że zaparkowałeś go pod chmurką i trochę się zmoczył. Zostawiłeś go w garażu, od razu lepiej i foch minął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A właśnie dzięki sławqu za wczorajszą pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podczas zamykania kierunki mignął drzwi sie zamkną ale równocześnie włącza sie syrena.Proszę o pomoc.

miałem taką samą sytuację na jednym z zimowych spotów, więc odłączyłem wtedy bezpiecznik z centralnego i zamknąłem go mechanicznie, następnego dnia z kolegą _fox_ w garażu przelutowaliśmy jeden zamek bo sprawiał problemy, poskładaliśmy i sytuacja znowu się powtórzyła... okazało się, że winna była działająca lampka podświetlająca drzwi po otwarciu... także odłączyłem tą lampkę i długo jeździłem bez :D sytuacja już się nie powtórzyła :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności