Skocz do zawartości
paul

lakier fluorescencyjny a utrata dowodu ???

Rekomendowane odpowiedzi

witam. chcę pomalować felgi w samochodzie na jakiś oczojebny kolor lakierem fluorescencyjnym ale słyszałem że to w naszym "kochanym" prawie drogowym jest zabronione. wie ktoś coś na ten temat??? :zeco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale słyszałem że to w naszym "kochanym" prawie drogowym jest zabronione. wie ktoś coś na ten temat???
Taaak? ja nie słyszałem. wegiel ma takie felgi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę - mało tego za samochód w takim gałojebnym kolorku kiedyś była zniżka na AC o 10% - ciężko go trafić bo widać maszynkę z daleka a i złodziej się tym nie zainteresuję bo w nocy bez świateł widać go lepiej niż ze światłami - niestety już nie ma tej zniżki :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam. chcę pomalować felgi w samochodzie na jakiś oczojebny kolor lakierem fluorescencyjnym ale słyszałem że to w naszym "kochanym" prawie drogowym jest zabronione. wie ktoś coś na ten temat??? :zeco

 

Maluj śmiał, też mam w planach taki patent :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z prawem o ruchu drogowym pojazd ma być tak przystosowany aby nie utrudniać życia innym ... kolor fluoresncencyjny Pan w białej czapce może interpretować różnie także nie polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za pasek z fluoru na około Opla Omegi B (reklama na TAXI) zabrali mi dowód. W nocy świecił jak karetka pogotowia lub radiowóz bo też był niebieski. Dowodzik poleciał od ręki.

Nie radzę malować , ponieważ od 01.01.2011 zmieniają się przepisy, i będzie 50/50 czyli trochę fajnie, trochę nie fajnie. Na autostradach ma być 140km/h, na krajówkach 100km/h, wszystkie 70 mają podnieść do 80... Już przeszło ustawę! Dodatkowo nowa ustawa ma w sobie dziesiątki określeń co i gdzie może być w aucie, na aucie itp. łącznie z umieszczaniem reklam. Ponoć nie będzie mozna oklejać szyb nawet tą folią dziurkowaną! Zobaczcie, że z Warszawskich autobusów reklamy z szyb zniknęły, więc coś w tym musi być. Co do świecidełek i pierdołek, przepisy jasno będą określać ile odblasków w danym aucie, co może a co nie ŚWIECIĆ NOCĄ itp. i wierzcie mi, ŚWIECĄCYCH FELG na liście na bank nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności