Skocz do zawartości
kasfalt

spadek obrotów i kupa dymu

Rekomendowane odpowiedzi

siemka.

od wakacji borykam się incydentalnie z problemem paska, który objawia się tym, że po odpaleni i tu bez znaczenia jest temperatura zewnętrzna pasek dostaje czkawki. kręci na strzała ale po odpaleniu obroty spadają na moment poniżej 800 przy czym puszcza czarnego bąka i znów wracają do normy. dzieje się tak do minuty po odpaleniu a później objawy ustają. pierwszy taki przypadek miałem jak przegoniłem dziada w górach. od tej pory raz jest dobrze a raz takie świry. to samo z ruszaniem...jeden raz można ruszyć na samym sprzęgle a drugi znów oczywiście też ruszy ale oczywiście ledwo przy tym nie zgaśnie. mały spadek obrotów do granic prawie zatrzymania i znów jest dobrze. miał ktoś podobny problem?? w silniku są już pompowtryski...może coś z nimi nie halo?

dzięki za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli zaraz po odpaleniu to swiece zarowe potem czujnik temperatury plynu chlodzacego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hihi a to niespodzianka bo świece były wymieniane dokładnie rok temu. problem z obrotami występuje tak jak pisałem również w wyższych temperaturach. może warto zwrócić uwagę na ten czujnik...;)

Edytowane przez kasfalt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale on nie odpowiada za dymienie podjedz pod kogos kto ma vaga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

umówiłem się już z mechaniorem. musi oblookać co się dzieje. spaliny niemiłosiernie śmierdzą. katalizator pewnie juz dętka...wytnę i zobaczę co będzie się działo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wez zrób logi statyczne w grupie 001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności