Skocz do zawartości
Phil

Elektryczna regulacja świateł B4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Nie działa mi elektryczna regulacja świateł. Światła są ustawione w najniższej pozycji i nie reagują na przełącznik od ich podnoszenia.

 

Gdzie szukać przyczyny? Jak się za to zabrać?

 

Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam.

 

P.s. Na elektronice się nie znam, więc piszcie prostymi słowami :bezzebow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisząc prostymi słowami to sprawdź sam reg. położenia świateł czy ma dobre połączenie no i na koniec to silniczki w lampach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie silniczki dosc czesta wada..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz silniczki ewentualnie podmien przelacznik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Czy silniczki regulacji świateł są takie same w b3 i b4? W swoim b4 nie posiadam regulacji a czasami w nocy zdarza mi się jeździć obciążonym i nie chce oślepiać innych kierowców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. A Ty kto aa??:) Sąsiad jakiś mój:P Silniczki są takie same, a masz instalacje pod regulację?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej anonimowy alkoholik to ja nie jestem ale wygląda na to, że jesteśmy z sąsiednich wiosek;P instalacja raczej jest... (coś mam z kostką na 4 lub 5 pinów podwiązane obok lamp) ale do tego dojdzie jeszcze cały włącznik świateł z tą nieszczęsną regulacją...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silniczek regulacji ma 3 piny- zasilania, masa i sygnał z potencjometra (po prostu napięcie zasilania pomniejszone o jakąśtam rezystancję) więc układ jest pikuś. B5 3B ma takie same silniczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest są 3 piny przy lampach a przy włączniku świateł jest czerwona kostka na 3 piny i zapewne to ona jest od regulacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od B3 do B4 podejdą silniczki -sam mam takie rozwiazanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając allegro zauważyłem, że silniczki od passata golfa i vento praktycznie niczym się nie różnią czy np silniczek z golfa podejdzie do passka b4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności