Skocz do zawartości
Gość tomi100

Centralka w Passacie B5

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tomi100

Witam, mam pPassata B5 1.8 20 v .Auto przestało reagować na pilota. Nie jest to wina pilota i baterii( sprawdzałem dwa), z kluczyka otwiera i zamyka się bez problemu.

Chce się dowiedzięć gdzie umieszczona jest centralka z fabrycznym alarmem i centralnym zamkiem w aucie???

Możecie pomóc???

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tami100 - po pierwsze, to uzupełnij swój avatar :wpale: A pilota masz takiego, jak na tym zdjeciu :zdziwko: ? Jeśli tak, to rozbierz go, przemyj czymś płytkę, następnie odpowiednio ją ułóż wewnątrz i złóż kluczyk :ok: Miałem podobny problem :dobani: A jak ciskasz przyciski "na siłę" (w przypadku, gdy nie chcę działać :zalamany: ), to tak potem się dzieje. A jeśli taki zabieg (co podałem) - nie przyniesie efektu, to jedź do normalnego zakłądu RTV i gosć ci sprawdzi ścieżki i najwyzej polutuje i będzie :ok: Bo mogła też któras ścieżka "pęknąć" od zbyt duzego nacisku. :D

Centralka nie ma tu raczej nic do rzeczy :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomi100

dzięki Damian za wyczerpujacą informację ale niestety nie mam takiego kluczyka. W kluczyku nie mam przycisków do otwierania i zamykania. Mam dołączony pilot do kluczyka z 2 przyciskami( jeden otwiera,drugi zamyka).Piloty mam dwa,na dwa auto nie reaguje.Próbowałem kodować kluczyk tez nie pomogło...

Czy aby na pewno to nie centralka,ponoć jest gdzies pod nogami kierocy i moze tam sie wilgoć dostać i napsocić troche jak sie ma dywaniki... :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie jest orginalny pilot - w sensie ze stajni VW, to centralkę "mechanior" mogl umiescic GDZIEKOLWIEK :przestraszony: - niekoniecznie w module komfortu to sie znajdować moze. Sugerowałbym sprawdzic np: pod kierownicą, tam gdzie masz bezpieczniki (gdzies za plastikiem moze byc) lub też zdejmij boczna pokrywke kokpitu z lewej strony i tam poszukaj. W koncu sterownik od centralnego zamka, to nie sterownik od alarmu - tak przynajmniej mysle :looka:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomi100

pilot może jest i orginalny,potrzebuję dokładną informację gdzie znajduję sie moduł komfortu (nawet zdjęcie). Podłączałem pod Vaga-nie można podłączyć się pod sterownik zamka centralnego :dobani:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomi100, FAQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomi100

chętnie był poszukał ale naprawdę nie wiem gdzie,jestem laik ,możeci mi zapodać bezpośredni link do tego modułu komfortu???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności