Skocz do zawartości
Michal1980

Znaczek VW

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj rano okazalo sie ze jakas niemiecka szumowina w dupe je**** ukradla mi znaczek VW, ten z przodu. Zanim zajrze na Allegro, zapytam sie, bo moze ktos z Was wie, czy do B5 pasuje jakis emblemat z innego modelu? Polo, Golf czy Passat B4? Pytam bo niedaleko jest szrot i tam moze cos znajde (jesli nie bedzie B5) ale musze wiedziec.

Ewentualnie musze wiedziec ile czasu trwa zdjecie takiego znaczka, moze sobie od kogos pozycze :evil:

 

Wiem, ze to mala szkoda, i nie ma nawet sensu zglaszac na policje ale jest tak zly, ze moglbym zamordowac swoich sasiadow :[

 

Wiec pytam: Lepiej kupic znaczek u dilera za 10€ czy na Ebayu grilla bez znaczka? Moj Pasek jest bialy na alufelgach i nie jest obnizony wiec nie wiem czy taki grill bedzie pasowac. Jak sadzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbije, bo zmienilem tresc a jestem daleko w tyle:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz porownanie:

 

http://www.forum.vw-passat.pl/topics5/prezentacja-b5-pakamobil-vt8549,21.htm

 

Zdjecia nie sa rewelacyjne ale jednak. Ja sie dlugo zastanawialem czy wziasc grill bez znaczka, kolega mnie namowil i teraz w zyciu bym juz nie zalozyl z emblematem ;) Wyglada swietnie. A grill kosztuje z przesylka 99zl i idealnie pasuje do naszych passatow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie to znowu bez znaczka sie nie podoba. a juz wogóle jak grill jest z siatki. ale to chyb atez kwestia gustu. moze i mnie sie kiedys taki bez VW przysni i se zmienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co? Niedawno mialem dzwon i taki znaczek mi wypadl i chyba go wzialem.

Sprawdze dzis wiezcorem i dam Ci znac, a ponizej moj nowy grill i swiatelka.

Grill jest firmy JOM i ja np wole grila bez znaczka, ale wszystko kwestia gustu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Preziu, to daj na PW jak znajdziesz. Jakos sie dogadamy chyba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 4MOTION_LBN

Michal1980 myślałem, że to w Polsce takie rzeczy. A może mieszkasz gdzieś nieopodal dużego skupiska Polaków czy innej obcej narodowości. Bo wątpię, żeby Niemcy ze śrubokrętami latali po parkingach, denerwująca sprawa. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michal1980, kupuj ohne emblem grill :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojemu znajomemu rowniez w NRW zwineli znaczek bodajze w zeszlym tygodniu.... moze jakas akcje maja? ;)

Mi osobiscie bardziej podoba sie ze znaczkiem, ale jak bedziesz mial gril bez znaczka to drugi raz napewno juz go nie ukradna....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w spokojnej okolicy, zdala od azylantow. Obok mieszka jedna polska rodzina ale nie sadze ze naleza do jakies grupy przestepczej ;) I moze to o niczym nie swiadczy, ale w ciagu dwoch dni wyjechalem tylko do miasta 2 razy i widzialem 2 VW (Polo i 3BG) z wyjetymi znaczkami :orany: Moze hurtowo do Polski poszly :rotfl:

A co do mojego grilla to chyba jednak wole ze znaczkiem, tymbardziej ze moj Passat to wersja cywilny, tzn zadnego tuningu. Faktem jednak jest, ze grill bez znaczka to wiadomo, ze znaczka mi nie ukradna. No i cenowo tez roznica. Sa grille za 10€ i za 100€ ale z doswiadczenia wiem ze dobre nie jest tanie, zatem chyba najlepiej wydac 15€ u dilera i walnac na super glue. :vw:

 

PS. Gdyby ktos mogl napisac ile kosztuje znaczek(3B0 853 601 FDY), tez bylbym wdzieczny, bo w przyszlym tygodniu kuzyn bedzie w PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności