Skocz do zawartości
Kukizb5

Bicie po wymianie łącznika stabilizatora

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie... Ostatnio zmieniłem łącznik stabilizatora w warsztacie z tym że mechanik to robił na szybko i teraz trochę kierownica bije. Nie wiem czy problemem może być niedokręcenie czegoś(odkręcał wahacz i stbilizator) czy to że wymieniłem tylko z jednej strony a z tego co wiem to kształt ten sam tylko w nowym osobno były śruby a w starym zatopione?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak najbardziej posprawdzaj czy przykrecone jest wszystko, ale z tego co kojarze to takie cos wystepuje jak czasmi łaczniki sa odwrotnie czy moze bardziej do gory nogami przykrecone. joł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, sprawdzę połączenia albo podjadę do mechanika w końcu on za to odpowiada:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio zmieniłem łącznik stabilizatora w warsztacie z tym że mechanik to robił na szybko i teraz trochę kierownica bije.

Zmieniałem niejeden łącznik stabilizatora, ale jeszcze nigdy nie przytrafiło mi się żeby bila kierownica po wymianie. Robił to na szybko, może kolo masz nie dokręcone?

A generalnie to pojedz do niego niech sprawdzi czy wszystko dobrze pozakładał i poskręcał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak bys lacznik nie zakrecal to on nie jest powodem bicia zreszta do wymiany lacznika tylko kolo sciagna zacza bym od dokrecenia kola lub szukal czy nie odpadl odwaznik z kola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ale u mnie się łącznik tak zapiekł, że trzeba było wyjąć cały wahacz więc może coś tam jest nie tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KOLEGO SPRAWDZ DRĄŻEK UKŁADU KIEROWNICZEGO CZY NIE MA LUZÓW albo dolny wachacz banan czy nie jest uszkodzony

 

---------- Post added at 13:25 ---------- Previous post was at 13:22 ----------

 

podjeć ze lepiej do diagnozy na szarpaki dowiesz sie dokładniej niż zgadywać co może być przyczyną powiesz mu że jesteś przed przeglondem i chcesz sprawdzić co do wymiany to zrobi ci za free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności