Skocz do zawartości
Gość kamil719

Proszę o pomoc odnośnie tematu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kamil719

Witam przymierzam sie do zakupu TDI.Problem który mnie dręczy dotyczy silnika a raczej jego moc szukałem na forum ale nie znalazłem konkretnej odpowiedzi czy są aż takie wielkie różnice miedzy 90 a 110KM oraz jak byście kupowali co jest lepsze A4 czy pasikonik B5 110KM.Słyszałem ponoć że silniki 90 są tańsze w eksploatacji.Jestem wdzięczny za opinie na ten temat głównie o silnik 90a110.Co jest bardziej wyciszone w wersji kombi audi A4 czy VW passat B5

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko mogę powiedzieć cosik o różnicy pomiędzy olimpiadą a pasem otóż olimpiada jest duzo mniejsza szczególnie z tyłu a cenowo wyglądają podobnie więc nie ma się nad czym zastanawiać bierz pasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamil - użyj SZUKAJKI :wpale:

No i zajrzyj sobie na przykład:

1. T U

2. T U

3. T U

4. T U :ok:

No i dalej sam jeszcze sobie poszukaj :hyhy: Jeśli wszystkiego z tych postow się nie dowiedziałeś :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Maly

Cześć. Polecam Ci passata , A4 przy pasacie to padaczka (chyba że wolisz małe auta) . Audi żle się prowadzi jak dla mnie zbyt czuły układ kierowniczy.

 

Lepiej 110km (na pompowtryskiwaczach) choć droższa eksploatacja ale jest czym pojechać.

90km nadaje się do wolnej jazdy ale mniej problemowy..... Są też 110 na pompie (bezpompowtryskiwaczy)

Wybór należy do ciebie tylko żebyś póżniej nie żałował.........................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A4 jest na podłodze chyba golfa. A Pasiu to inna podłoga. Wg mnie 90 jest nie do zajechania. Bo 110 , 115, 130 to podrasowane 90. Dobrze piszę ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo 110 , 115, 130 to podrasowane 90. Dobrze piszę ??

Jak masz tak pisać, to lepiej nie pisz nic :dobani:...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

karson226, Michal.Enter, Maly, sami k****a znawcy tematu.

Jak nie wiecie to nie piszcie!

kamil719, jeśli nie masz rodziny i nie potrzebujesz dużego pakownego wozidła to bierz a4. Fakt, jest mniejsze w srodku, nie jest zbudowane na plycie golfa, ale za to lepiej sie prowadzi i jest lepiej wykonane, lepsze spasowanie itp. Silnik najlepiej 110 PS lub 115 - pompowtryski, 90 koni to zdecydowanie za malo i pali wiecej niz 110. Ceny czesci takie same jak w passku, ubezpieczenie podobnie, A4 jest mniej awaryjne.

Natomiast jesli masz rodzine, lub planujesz jej zalozenie, to passat zdecydowanie lepiej zda egzamin. Jest wiekszy, bardziej komfortowy - audi jest sztywniejsze, bardziej pakowny.

Decyzja należy do Ciebie ;)

 

Maly, nie wypowiadaj się w kwestiach, o których nie masz zielonego pojecia :krzeslem::krzeslem:

 

sorki za brak polskich znakow, ale mam rozladowana klawiature :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil719

koledzy ale ile trzeba dołożyć do 110KM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Maly

Do biedrony;

 

Miałeś kiedyś audi a4....Bo ja miałem . dla mnie jeżdzi się tym jak ostatnią padaczką ,...

Co do środka auta to się zgodze że jest lepsze niż w pasacie...Pozatym zauważ że buda audi zwęża się u góry i wydaje się w niej mało miejsca mniej niż w czwórce.........

Audi A4 nie można nazwać wygodnym........................

Co do cen częśc audi ma droższe pojedż do serwisu i sprawdż a nie się wypowiadasz....... :cisza::krzeslem::wpale:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil719

chodzi mi o ceny samochodów dokładniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

Maly, skoro kupujesz części na serwisie, to chyba nie mamy o czym rozmawiać....może i przyhaczę kolejne ostrzeżenie, ale dla takich jak ty mam tylko jedno określenie IGNORANT :fuckyou2:

kamil719, nic nie trzeba dopłacac, rynek wtorny weryfikuje ceny nowych samochodow. TDI to TDI ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Maly

dO BIEDRONY;

To sie nieznasz ........... jestem handlarzem samochodów miałem ich już sporo.......Nie wiem dlaczego ludzie się podniecają na widok audi a4 czy też passata......

Miałem alfe romeo 156 i jest lepsza od audi czy tez passata .....

Co do cen części dzisiaj kupywałem plastik w który wchodzi czujnik temperatury bo poprzedni łaściciel ułamał i wkleił go..... Używany do passata 100zł do audi 150 a jest taki sam..

A wiesz ile taki plastik kosztuje w serwisie 48 zł i kto jes mondrzejszy.....

CHYTRY DWA RAZY TRACI.... :krzeslem::evil:

 

Do kamila

Ja bym sobie diesla ni kupował kupa problemów jak dajesz w dup.......

Choć diesle są w cenie .....Uważaj na okazje ..bo zazwyczaj to padaczki

Ceny zależą od rocznika i stanu sam niedawno kupiłem 1,8 t za 19 tyś 98r

Mogłem kupić diesla 110 za 21 w kombi rok też 1998.

Jak coś znajdziesz w necie z poblża Leszna , wschowy lub okolic to ci mogę oglądnąć..... :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona
jestem handlarzem samochodów miałem ich już sporo.......

dzięki ludziom takim jak ty, forumowicze (i nie tylko) maja takie a nie inne zdanie o "handlarzach'

Miałem alfe romeo 156 i jest lepsza od audi czy tez passata .....

to trzeba bylo przy niej zostac....no comment

Używany do passata 100zł do audi 150 a jest taki sam..

gratuluje geniuszu - skoro to ten sam plastik, to po co kupiles ten do audi, skoro ten do passat byl tanszy, uzywka....nie mam slow...

i kto jes mondrzejszy.....

i tu sie z toba zgodze - jestes ''mondrzejszy''

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności