Skocz do zawartości
misiekSEA

wybierak zmiany Biegow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Ostatnio zmienialem sprzeglo w moim pasku, bralo i samej gory no i biegi cos nie chcialy wchodzic. Po wyjeciu skrzyni okazalo sie ze uszkodzony jest wybierak od biegow. Niby normalna sprawa - zmeczenie materialu ale jednak nie do konca. Otoz wybierak wyglada jakby byl od 6-biegowej skrzyni ale nie jest. Skrzynia tez jakas dziwna - mechanik mowil ze pierwszy raz taka skrzynie widzi. Passat z 2000 roku kod silnika atj.

Oznaczenia skrzyni to 815.0.000.1.34 i 365201E300046N. Najgorsze jest to ze nigdzie nie moge znalesc takiego wybieraka. Pomozecie?

 

---------- Post added at 20:19 ---------- Previous post was at 20:16 ----------

 

dodam jeszcze ze skrzynia wyglada jakby byla 6biogowa a jest 5. Wybierak tez wyglada jakby byl od 6 biegowej ale rozni sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego zadzwoń sobie do tego kolesia ja u niego skrzynie kopiłem i ma w cholerę betów do va wiec może taki wybierak się tam znajdzie ?? http://allegro.pl/show_user.php?uid=4257764

 

---------- Post added at 20:30 ---------- Previous post was at 20:29 ----------

 

a i jakie masz oznaczenie skrzyni na wlepce w bagażniku ?? może coś było kombinowane ze skrzynią ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki a nie pamietasz jak bylo u ciebie? Um nie na koncu jest taka galka a wiekszosc skrzyn ma taki przegob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojj nie pamiętam co tam jest u mnie, tylko ze ja mam skrzynie 6 gear wiec może to inaczej wyglądać ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po wlepce w bagazniku wychodzi ze oznaczenie skrzyni to EYZ. Ale ciezko spotkac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz skrzynię piątkę z wstecznym do przodu? spotkałem się już z taką skrzynią. nie jestem pewien, ale myślę, że wybierak od szóstki powinien pasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybierak od 6-tki nie pasuje bo juz taki zamowilem i lipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ze nikt nie jest w stanie cos powiedziec o skrzyni EYZ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności