Skocz do zawartości
Taperson

Włącznik climy B3 & B4

Rekomendowane odpowiedzi

z tego co sie orientuje to sam panel nawiewow jest identyczny ale wlaczniki klimy sa inne. W B3 ja mam normal-max a w B4 mam A/C-(obieg zamknięty)

czy tez tak macie?

 

i teraz podstawowe pytanie

czy te włączniki sa integralna częścią panelu?? czy da sie je jakoś odłączyć,wysunąć z zatrzasków czy jak kol wiek inaczej zeby zastosować panel od b4 w b3?? (jak miałem częściowo panel wyciągnięty u siebie w b3 to od dolu na spodzie panelu widać bylo te dwa włączniki z przewodami, na takich jakby szynach wsunięte)

czy tez może nie przejmować sie oznaczeniem na dekielku czyli A/C-(obieg zam.) bo to sa same włączniki i jak podłącze je u siebie gdzie mam Normal-MAx to tez bedize dobrze działać??

)mam nadzieje ze kumacie oco mi chodzi bo trochę zawile to opisałem:bleble)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłączniki da się wyjąć, tylko zwróć uwagę na układ - w B3 jest szczelina między nimi, w B4 nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra to da sie je wyjac z panelu w B3 i z panelu w B4 ale skoro maja rozny rozstaw to sa to dwa niezalezne wlacznki "normal" i odzielny"max" i tak samo w "A/C" i " (obieg zam.)"

 

czyli inaczej mówiąc czy jak odepnę te włączniki od panelu z B3 to podepnę je tak samo pod panel z B4? i na odwrót??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jaki kolor świecą Wam te przyciski "A/C" i "obieg zamkniety" od klimy w Passacie B4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie zarówno w B3 jak i w B4 na pomarańczowo ale tylko jak je włącze (i tu nie wiem czy powinny świecić na zielono jak sa światła)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest dokładnie tak samo. Jak nie włączone to się nie świecą jak włącze to ikonki świecą coś pomiędzy czerwonym a pomarańczowym.

Jest ok, a obawiałem się że powinny być zielone jak wszystko w Passacie i ktoś podmienił na czerwone od nowszego modelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie w b4 również jest pomarańcz przy włączonym, a brak podświetlenia przy wyłączonym:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba prawie w każdym jest pomarańczowe. Przy wciśnięciu któregokolwiek przycisku sprawia że przycisk zbliża się do światłowodu i jaśniej wtedy świeci a tak tylko delikatnie powinno świecić przy wyłączonym AC bądź obiegu zamkniętym. Żaróweczka cały czas świeci po włączeniu zapłonu niezależnie od włączonych świateł. Przynajmniej u mnie tak jest i chyba tak być powinno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba prawie w każdym jest pomarańczowe. Przy wciśnięciu któregokolwiek przycisku sprawia że przycisk zbliża się do światłowodu i jaśniej wtedy świeci a tak tylko delikatnie powinno świecić przy wyłączonym AC bądź obiegu zamkniętym. Żaróweczka cały czas świeci po włączeniu zapłonu niezależnie od włączonych świateł. Przynajmniej u mnie tak jest i chyba tak być powinno

dokladnie tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uu to u mnie nie świeci po włączeniu zapłonu, a po wciśnięciu guziczka siweci - dziś specjalnie sprawdzałem

i teraz nasuwa mi sie pytanie czy przypadkiem tam sa dwie oddzielne żaróweczki??

rozbierał to ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
uu to u mnie nie świeci po włączeniu zapłonu, a po wciśnięciu guziczka siweci - dziś specjalnie sprawdzałem

i teraz nasuwa mi sie pytanie czy przypadkiem tam sa dwie oddzielne żaróweczki??

rozbierał to ktoś?

tak rozbierałem bo spaliła się żaróweczka właśnie jest jedna żaróweczka i powinna cały czas świecić tak jak pisałem wyżej...

lub po prostu ktoś tam włożył swoje rączki i może ta żaróweczka nie dotyka dobrze do światłowodu i świeci ciemniej i dlatego może się wydawać że przy wyłączonych guzikach nie świeci wcale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie gips w tym ze jest ciemno jak w d.. u latynosa:PP

a po wciśnięciu guzika swieci bardzo jasno.

przy rozbiorce zajrzę tam moze np brakuje kawałka tego światłowodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie gips w tym ze jest ciemno jak w d.. u latynosaP

a po wciśnięciu guzika swieci bardzo jasno.

przy rozbiorce zajrzę tam moze np brakuje kawałka tego światłowodu

możliwe że będzie brakowało kawałka światłowodu ale jeszcze sprawdź czy żaróweczka dobrze siedzi na swoim miejscu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności