Skocz do zawartości
xt6000

Przełącznik kierunkowskazów z tempomatem - urwany.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Nie będę już się rozpisywał w jaki sposób urwałem ten przełącznik bo pękniecie ze śmiechu ale teraz mam problem bo w serwisie chcą za niego 365zł :( więc musze szukać używki ale do tego czasu chciałbym jeździć autem. Sprawa wygląda tak że zaraz po wyrwaniu świecą się non stop światła drogowe, mam wrażenie że coś się w nim przestawiło jak gdybym miał pociągnąć przełącznik do siebie bo przecież w drugą stronę gdyby się przyblokował to światła zapaliły by się wówczas gdybym włączyć światła mijania. Czy ktoś z Was wie jak działa taki wyłącznik i jak bez rozbierania kierownicy można by tam przydziałać coś jakimś śrubokrętem lub po prostu tą manetką od zmiany kierunkowskazów? Manetka po wciśnięciu działa na tyle że są kierunki ale nawet na wyłączonym zapłonie czy jest manetka czy jej nie ma świecą się światła drogowe. Tasiemka od tempomatu oczywiście jest urwana. Czy wiecie może gdzie w Polsce mogę kupić taki przełącznik używany ? Wersja z tempomatem sterowanym w kierownicy a na manetce jest tylko "włącz/wyłącz".

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KOlego @ron113, dzięki za chęć pomocy jednak moja manetak jest inna niż ta na aukcji. Moja manetka ma tylko jeden przełącznik - "on/off" a te na aukcjach mają conajmiej dwa, czyli "on/off" oraz "reset/set". Już widzę że mam z tym problem... Może ktoś z Was wie jak jest wykonany ten wyłącznik a wszczególności gdzie w nim włączane są i wyłączane światła drogowe, który element jest za to odpowiedzialny bo na razie mogę jeździć bez tempomatu ale z non stop włączonymi długimi nie za bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chcesz kolego tylko doraźnie to po prostu wyjmij żarówki od świateł długich i pędź czym prędzej po nową manetkę. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samą manetką mogę dokupić ? Tam jest jeszcze porzerwana tasiemka od tempomatu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie pasowac bez obaw ,ja mam teraz manetke po lifcie a passak jest 98 i smiga jak trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok tylko samych manetek nie ma w sprzedazy z tego co widziałem na alledrogo. Będę się w takim razie rozglądał a jeśli ktoś z Was wie jak działa ten przełącznik i gdzie mogły się przyciąć "długie" to będę wdzięczny za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok tylko samych manetek nie ma w sprzedazy z tego co widziałem na alledrogo. Będę się w takim razie rozglądał a jeśli ktoś z Was wie jak działa ten przełącznik i gdzie mogły się przyciąć "długie" to będę wdzięczny za pomoc.

 

Tutaj gościu sprzedaje:

http://moto.allegro.pl/manetka-przelacznik-zespolony-vw-seat-skoda-audi-i1240027785.html

Tylko bardzo dużo chce. Zapytaj, może sprzeda Ci samą lewą stronę (tę od tempomatu).

 

EDIT:

A tutaj masz prawie "za darmo"

http://moto.allegro.pl/przelacznik-zespolony-vw-8l0953513s-4b0953503g-i1259047820.html

- ja bym brał i się nie czaił ;-)

Edytowane przez Wojciechpop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Odświeżę temat

 

Czy manetka z tej aukcji będzie pasowała do mojego samochodu.

 

VW Passat 1,6 AHL B5 z 96r.

 

http://allegro.pl/swag-przelacznik-kierunkowskazow-vw-sharan-bora-i5915795792.html

 

Niby w opisie jest, że teoretycznie pasuje ale .... zapytać nie zaszkodzi.

 

Dziękuje za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

 

Odświeżę temat

 

Czy manetka z tej aukcji będzie pasowała do mojego samochodu.

 

VW Passat 1,6 AHL B5 z 96r.

 

http://allegro.pl/swag-przelacznik-kierunkowskazow-vw-sharan-bora-i5915795792.html

 

Niby w opisie jest, że teoretycznie pasuje ale .... zapytać nie zaszkodzi.

 

Dziękuje za odpowiedź

 

Może kup już z tempomatem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam chyba gaz jeszcze na linkę i to chyba byłoby za dużo przerabiania ... chyba

 

Czyli rozumiem, że pasuje ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Manetka sama w sobie pasuje, ale działać nie będzie bez reszty osprzętu do tempomatu.

 

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim passaciku nie ma tempomatu i raczej założenie jego jako, że gaz sterowany jest linką jest mocno utrudnione dlatego też chodziło mi o to by działało włącznie świateł drogowych miganie nimi jakby co i po prostu kierunkowskazy :)

 

Ot takie to wymagania mam ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności