Skocz do zawartości
lopsol

Opony całoroczne jakie najlepsze.

Rekomendowane odpowiedzi

Może to jest głównym powodem Twojej dobrej opinii- użytkowanie i przebiegi, po mieści opony wielosezonowe to przyzwoita opcja jeżeli będą z górnej półki, jak chociażby Michellin CrossClimate, na trasie wypadają już zdecydowanie gorzej i to moja subiektywna opinia. Z ciekawości ile za nie dałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alledrogo z Białegostoku ok 1 359,00 zł w kwietniu 2016. Dziś specjalnie odpaliłem to autko i na śniegu tez całkiem sprawnie, czuję ze autko sobie radzi bez poslizgów. wiesz ciezko robić samemu jakieś testy, czasem dziwiły mnie dosyć szczegółowe opinie na portalach typu oponeo.. w zeszła zime na Pasku były nOKIANY wrd-3 i w moim odczuciu może Micheliny są trochę gorsze na śniegu, ale tylko trochę zresztą to było rok temu ;-)

Edytowane przez wilmar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie zaciekawiły jeszcze Pirelli P7 Cinturato All Season. Szukam coś więcej ale opinii mało na ich temat. Więc w sumie teraz mam 3 do wyboru...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mnie zaciekawiły jeszcze Pirelli P7 Cinturato All Season. Szukam coś więcej ale opinii mało na ich temat. Więc w sumie teraz mam 3 do wyboru...

 

goscio ma vredestein q 5 wielosezonowe w cuprze 280 km filmik na youtube i testy aut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy ktoś może podzielic się opinią nt. Goodyear 4season G2?

Przyczepność, hałas, czy auto pływa przy dużych prędkościach?

Kiedyś używałem Goodyear 4season i były OK, ale głośne... może G2 są w praktyce cichsze, chociaż zastanawia mnie wilkość klocków na oponie...

 

Edytowane przez marcinsgdz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności