Skocz do zawartości
Gość MarcinNS

Wymiana Podnośnika szyby lewej tylniej POMOCY !

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MarcinNS

Witam. Właśnie zepsuł mi się podnośnik elektryczny lewej tylnej szyby a dokładnie ten duży plastik co sunie po szynie i trzyma szybę. Moje pytania są następujące:

1. Czy jest różnica jeśli zakupie cały mechanizm od sedana czy od kombi ?

2. Czy istnieje możliwość przełożenia tego plastiku z mechanizmu manualnego?

3. Czy można dostać zestaw naprawczy ?

4. Czy ten plastik ma pęknięte łapki trzymające go przy prowadnicy mogą być powodem ,że jak szyba dojedzie do samej góry to spada na dół?

 

Bardzo proszę o pomoc. Byłem dzisiaj w sklepie i dostałem cały mechanizm ale jak się okazało ( jak to z podróbą ) jest duży problem ponieważ blacha jest za duża i nie mieści się do drzwi oraz są inne mocowania silnika dlatego postanowiłem poprosić was o pomoc. Z góry dziękuję :dolamam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinNS

Dzięki za pomoc :dupablada ale dałem sobie radę sam... mechanizm tylnych szyb jest różni się więc jak będzie ktoś wam wciskał że od kombi pasuje do sedana i odwrotnie to nie dajcie się na to naciągnąć :) polecam również używany ale orginalny a nie tanie podróby :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za pomoc :dupablada ale dałem sobie radę sam... mechanizm tylnych szyb jest różni się więc jak będzie ktoś wam wciskał że od kombi pasuje do sedana i odwrotnie to nie dajcie się na to naciągnąć :) polecam również używany ale orginalny a nie tanie podróby :)

To może jeszcze napisz jaka jest ta różnica między kombi a sedanem,bo moim zdaniem sama blacha i mechanizm się nie różni.Co innego z boczkiem drzwi.:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinNS

Blacha do kombi jest dłuższa i nie wchodzi do drzwi od sedana mocowanie silnika też jest inne. Trzeba zwracać na to uwagę i pytać od jakich wersji nadwozia pochodzi podnośnik bo później są nie lada problemy :) z resztą nawinięcie samej linki też nie jest problem :) a płacić tyle pieniędzy żeby jeszcze kombinować to nie ma sensu :) ale czy jest różnica w mechanizmach między b5 a b5 FL tego tego już nie wiem :D

Edytowane przez MarcinNS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem i chcialbym wymienic sam plastik jeżdzący po prowadnicy. Czy masz jakiś manual do demontażu tego ? (jak dobrać się do niego już wiem tylko pytam o ściągniecie samego białego plastiku przy prowadnicy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, na górze i na dole jak kończy się pancerz linki to jest nacjąg na spreżynie i jak odcjągniesz ten pancerz od uchwytu to bez problemu linka Ci zejdzie i możesz wtedy drugą strone zrobić w taki sam sposób zrobić . Ten biały plastyk pasuje z manuala do elekt.podnośnika szyby bo już sam tak zamieniałem . Pozdro .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności