Skocz do zawartości
Don-Damiano

czy moge zastąpić chłodnice paliwa powrotnego jakimś innym wężykiem??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj przetarłem o krawężnik rurkę zwana przez fachowców vw chłodnicę paliwa powrotnego (aluminiowa rurka w kształcie grzałki zespolona z żebrowaną listwą ochronną idąca przez cały spód auta po prawej stronie) i teraz pytanie czy mogę to zastąpić jakąś miedzianą, albo gumową rurką, bo nie sposób tego znaleźć w używce, a cześć nowa w servisie bagatela ok 650zł... z góry dzieki za pomoc i w miarę szybkie odp bo mam unieruchomione auto:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u Gajosa znalazłem zamiennik stosowany w Skodzie i brutto kosztuje 531 zł. Wiem i tak to jest wydatek ale spytaj chłopaków z forum co handlują częściami Elemenateur zwany Motul albo Weso. Oni mają dojścia do oryginałów w niższych cenach niż ASO Gajos. Albo szukaj wśród handlarzy brytyjczykami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, wczoraj przetarłem o krawężnik rurkę zwana przez fachowców vw chłodnicę paliwa powrotnego (aluminiowa rurka w kształcie grzałki zespolona z żebrowaną listwą ochronną idąca przez cały spód auta po prawej stronie) i teraz pytanie czy mogę to zastąpić jakąś miedzianą, albo gumową rurką, bo nie sposób tego znaleźć w używce, a cześć nowa w servisie bagatela ok 650zł... z góry dzieki za pomoc i w miarę szybkie odp bo mam unieruchomione auto:/
doraźnie możesz tam wsadzić miedzianą rurkę ale to na czas poszukiwania i kupna tego co tam być powinno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja znam gościa co takie rzeczy robi może zrobić kilka metrów popytaj rzemiesników. w sklepach samochodowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki chłopaki za podpowiedzi. Narazie zastąpiłem to gumowym wężem paliwowym żeby jeździć i będę ostro szukał, obdzwodziłem całe allegro i niestety lipa nikt nie ma, za duże wymogi, musi być do sedana z tego roku i wersji 96kw;/ w serwisie po największych rabatach 490zł, jak nie znajdę to bede zmuszony kupić...

Edytowane przez Don-Damiano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności