Skocz do zawartości
raver32

2.0 TDI - 85.000km czy już czas na wymianę rozrządu?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wierzę tym z serwisu.

Z resztą mam zaufanego mechanika któremu wierzę i wiem ,że wszystko zrobi lepiej niż w ASO:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej. czy to będzie odpowiedni zestaw do paska B6 2010 CBAB 4motion vin - WVW ZZZ 3CZAE 195887

 

http://allegro.pl/ina-rozrzad-pompa-vw-passat-b6-golf-v-vi-2-0-tdi-i6137784963.html

 

rozumiem ze INA był produktem na pierwszy montaż?

pasek powinien być 160/30 ?

Edytowane przez djrobo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hej. czy to będzie odpowiedni zestaw do paska B6 2010 CBAB 4motion vin - WVW ZZZ 3CZAE 195887

 

http://allegro.pl/ina-rozrzad-pompa-vw-passat-b6-golf-v-vi-2-0-tdi-i6137784963.html

 

rozumiem ze INA był produktem na pierwszy montaż?

pasek powinien być 160/30 ?

 

Do swojego cbab kupiłem ten właśnie zestaw. Przy jakim przebiegu zmieniasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozrząd za 500 zł? Jest jednym z ważniejszych elementów silnika i od jego sprawności wiele zależy. Kup w ASO za 1200 i zrobisz spokojnie 180kkm. ina produkowana na turcji węgrzech czy rumunii a ina produkowana dla ASO to dwie różne INY :D warto o tym pamiętać przekraczając 100kkm na rozrządzie :D

Edytowane przez dee_jay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zamienniku na pewno nie zrobię 100 tys km, jakbym tego nie robił we własnym zakresie to pewnie oddałbym do aso.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, na weekend bede wymienial rozrzad, Patrzylem na alledrogo i widze rozrzad INA ale sa po okolo 500 zł i po 800 zł czym sie roznia i jakie polecacie ?? Chodzi o 2.0 TDI 170 KM CFGB. Chce jakis dobry, a nie chinskie podrobki !! Chodzi o kpl. rozrzad !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, na weekend bede wymienial rozrzad, Patrzylem na alledrogo i widze rozrzad INA ale sa po okolo 500 zł i po 800 zł czym sie roznia i jakie polecacie ?? Chodzi o 2.0 TDI 170 KM CFGB. Chce jakis dobry, a nie chinskie podrobki !! Chodzi o kpl. rozrzad !

 

Może dlatego że jeden jest z pompą wody, a drugi bez niej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak wlasciwie to co ile sie wymienia rozrzad w 2.0 tdi 170km silnik CFGB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w ksiazce pisze, ze co 120 tys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie w ksiazce pisze, ze co 120 tys

 

Książka nie pisze, tylko jest w niej napisane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mojej książce jest napisane, ze co 210tyś km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest 210 tys km lub 5 lat czy jak ? Pytam bo mam u siebie najechane 70 tys km ale rok 2012r i tez nie wiem czy powinienem juz wymienic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W mojej książce jest napisane, ze co 210tyś km.

 

Mozesz zrobic fotke i podeslac to info z ksiazki, ze co 210 tys km ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mozesz zrobic fotke i podeslac to info z ksiazki, ze co 210 tys km ??

 

W książce od mojego Paska również piszą o 210 kkm.20 tdi.jpg

inna sprawa,że w ASO proponują wymianę przy 160 kkm lub do 7 lat - do wyboru; podobno pasek wytrzymuje ,lecz rolki oraz pompa wody mogą mieć problem z tym (210 kkm) przebiegiem.

Edytowane przez JurekW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi pierwszą wymine aso robiło przy 224tyś, wiec raczej nic nadzwyczajnego. przy 190tys wymieniali mechatronike i nic nie mówili o wymianie rozrządu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale to jest 210 tys km lub 5 lat czy jak ? Pytam bo mam u siebie najechane 70 tys km ale rok 2012r i tez nie wiem czy powinienem juz wymienic ?

 

masz na liczniku te 70tys km, a ile faktycznie przejechane ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem VW cc 2012r lift 140km z przebiegiem 137tys km moje pytanie brzmi jak mogę dowiedzieć się sprawdzić czy był wymieniany rozrząd w Polsce od przebieg 100tys km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupiłem VW cc 2012r lift 140km z przebiegiem 137tys km moje pytanie brzmi jak mogę dowiedzieć się sprawdzić czy był wymieniany rozrząd w Polsce od przebieg 100tys km

 

Jeśli był wymieniany w ASO to wystarczy, że pojedziesz i do nich i się dowiesz. Bo nie wiem czy telefonicznie zechcą odpowiedzieć na to pytanie. A jeśli był wymieniany w stodole u Janusza to niczego nie stwierdzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale to jest 210 tys km lub 5 lat czy jak ? Pytam bo mam u siebie najechane 70 tys km ale rok 2012r i tez nie wiem czy powinienem juz wymienic ?

 

Poczekaj aż dobijesz do 210, czyli w tym tempie auto będzie miało 15 lat... :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
masz na liczniku te 70tys km, a ile faktycznie przejechane ?

 

Tak jak jest napisane 70 tys km,kupiony z polskiego salonu VW z przebiegiem 29 tys.Uwierz mi kolego ze nie wszyscy maja nalatane po 200 tys km z takim rocznikiem.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Poczekaj aż dobijesz do 210, czyli w tym tempie auto będzie miało 15 lat... :haha
Kolega widze probuje byc zabawny czy zlosliwy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności