Skocz do zawartości
radek777

czy filtry powietrza poza wymiarami róznia sie czyms?

Rekomendowane odpowiedzi

Zmieniłem koledzy paska na audi a4 19 tdi 115 se avant 2001 ajm gdyz

w tył mojego paska wjechała ciezarówka(pasat twardy tył rozbity ale cyka)

Poniewaz 2 tyg wczesniej wymieniłem olej filtry w pasku, wmontowałem filtr kabinowy do audi i filtr powietrza bocha pasował idealnie stary filtr był odkształcony i brudny po tych zabiegach audi dostało muła :dolamam

Do wymiany mam rure gumowa do icka-jest polepiona srebrna tasma czy ktos moze mi podac rysunek z numerem czesci

:fajny

auto wczesniej chodziło jak burza a teraz jakies słabe dodatkowo troszke zaczeło drzec delikatnie i jakby od sprzegła po odpaleniu daje przez sekundke czarny dymek ,z pod korka wlewu oleju dymek daje przez ok sekundke szary,zrobiłem juz tak ok 300km nic nie ubywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest związek tytułu wątku z treścią posta? Bo nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do wymiany mam rure gumowa do icka-jest polepiona srebrna tasma czy ktos moze mi podac rysunek z numerem czesci

 

Po pierwsze zainteresuj się tym linkiem http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=74396.

 

Po drugie używaj opcji "szukaj".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaki jest związek tytułu wątku z treścią posta? Bo nie widzę.

podmieniłem filtr powietrza z passata ahu do audi ajm pomiewaz w audi był zasyfiony ze hej ,poniewaz stracił moc pomyslałem ze moze filtry roznia sie czyms i teraz audi dostaje mało powietrza >????? wiec prostuje jasniej czym sie róznia filtry powietrza ???np przepustowosc materiału czy nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filtry niczym się nie różnią. w obu modelach był montowany taki sam filtr powietrza. Jedynie różnica może tkwić w producencie filtra np Filtron, Fram czy Knecht.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności