Skocz do zawartości
Gość matipoznan

Jak zamotowac pólke pod radio zamiast nawigacji?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość matipoznan

Hej,

sprzedałem nawigacje w Passku B5, poiewaz koszt montazu zmieniarki mp3 i przetwornika tokoło 2tys złotych i to mnie przeraziło! Za nawi dostalem 1300 zł wiec jest ok, tylko ze nie zamontuje radia bo musze zmienic wszytko w srodku, to znaczy klimatronik musze rzeniesc na góre i zamotowac inne połki, złapałem juz sama ramke z drewna- bo takie mam wykonczenie, pozozstalo jeszcze zamotowanie połki do radia, podobno trzeba jakos przerobi te szuflede co juz jest pod nawigacje i radio wchodzi,rosze o pomoc Pozdrawiam!

Mat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość daniel-bekisz

Miałem podobny problem, tylko że kupiłem kiedys passka z wymontowana nawi a ramka została ta sama. Dopasowałem schowek od golfa IV. Klima była na dole, w środku było radio a schowek nad radiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość matipoznan

Dzieki wam za info i podpowiedz.

Troche to pewie smieszne, ale kupiłem spowrtoem nawigacje, a janlepsze jest to ze moja sprzedałem na allegro za ponac 1200 zł a kupiłem taka sama i w ładniejszym stanie za 700 zł:) Dlaczego znów ją kupiłem? Prawdopodbnie bez wiekszych problemów da się podłaczyć przez zestaw głośnow mówiący ( a mam nadzieję, ze również przez fabryczny zestaw telefonu z słuchawka w podłokietniku) Sonny Eriscoo K800i. Wtedy będę mial i zestaw głośno mówiący no i playrea mp3:) Co było by bardzo wygodne:) Jeśli macie również w tym doświadczenia piszczei :ok: z góry dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość matipoznan

Heh

nie wiedziałem ze sa pionki z bloothotem, dobra rzecz:) Generalanie z powodów obcięć finansowych kupiłem transmiter fm z dczytem kart SD i mozliwiwoscia podłaczenie wszystkiego praktycznie. WIec mam zamiar sobie podłaczyć K800iprzez Jacka i zobaczyc jak gra i Palmtopa równiez, bo uzywam go czesto jako nawicgacji. To jst najtańszy koszt chya, tylko nie wiem jak z jakości odtwarzania bo wkońcu to sa fale FM.

Napisze jak jakośc po przetestowaniu:)

Pozdrawiam! :padam:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności