Skocz do zawartości
The Saint Charle

za szeroka roleta do B3 kombi

Rekomendowane odpowiedzi

kupiłem na allegro roletę do bagażnika kombiaka B3 - ojciec chciał zamontować ale okazało sie ze rurki nie chcą wejść w prowadnice - są ok. 1,5 cm za szerokie...

czy ktoś może podpowiedzieć o co chodzi??

czy trzeba rozbierać całe prowadnice żeby tam roletę wcisnąć ??

pozdrawiam

 

<THE SAINT CHARLE>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roleta wchodzi bez rozkręcania prowadnic, dziwi mnie że nie pasuje bo do B3 i B4 były takie same na 99%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem rolete od b3 i wydaje ze sam material jest jakies 1cm za waski ale te pałąki ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może wrzucicie fotki tych elementów niepasującycjh to będziemy mogli porównać ze swoimi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość blasito

Roleta wygląda w porządku. Miałem taką samą to się wypowiadam. A może nie zczaiłeś, że te wałki się wsadza pod kątem? :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość coyot

a mi sie wydaje że ta roleta nie jest do pasata :)

 

porównaj z tymi :)

 

http://www.allegro.pl/item174775468_roleta_bagaznika_vw_passat_1995_kombi.html

 

http://www.allegro.pl/item173048294_roleta_bagaznikavw_passat_b3_i_b4_kombi_88_96_rok.html

 

a twoja ma zupełnie inny kształt, jest krótsza i szersza niż te co wyżej

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=170923441

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w B3 mam taka jak TA

Z jednej strony (od strony kanapy), dwa "pasy" (przed pałąkiem/drążkiem)z których jeden dzielony/przeciety. Z drugiej strony - od strony tylnej klapy z wyprofilowanym wycięciem na obudowę/osłoną silnika wycieraczki tylnej szyby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość endriu82

Moim zdaniem roleta, którą kupiłeś nie jest od B3 całkiem inaczej wygląda od tej którą ja mam. Albo koleś zrobił Cię w bambuko albo sam nie wiedział co sprzedaje.

Pozdr :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, potwierdzam to co piszą koledzy, moja roleta ma przecięcie przy mocowaniu na rzepy (wcięcie tak jak dzielona jest kanapa) a od strony klapy wcięcie na plastik klapy

i albo roleta jest nie od passata albo jest ona do passata ale nieoryginalna czytaj badziewnie podrobiona, poszykaj na niej znaczku vw i numeru kat. części jeśli jest to sprawdzimy do jakiego auta pasuje, jeśli nie ma to nie jest to oryginał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy maja racje!!to nie jest roleta od paska,ja mam drugiego kombi i kolesie maja i w kazdym roleta jest tak samo profilowana z wycieciami na zepy i plastik z drugiej strony,wiec to jakas lipa!!!pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgłosił sie człowiek który sprzedał mi tą roletę -

przyznał się, że możliwe że to nie taka jak potrzeba choć był przekonany że będzie pasowała

teraz zaczynam szukać na nowo:/

 

jeśli jest ktoś z okolic Głogowa (woj. dolnośląskie) kto zna miejsce gdzie można kupić tanio części do VW to byłbym wdzięczny za namiary

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może mi się wydaje ale ta roleta co kupiłeś ma 6 "rurek" idących w rolecie na całej szerokości a passatowe mają 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, to jest to :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki bo juz powoli tracilem cierpliwosc...

teraz mam nadzieje ze nikt za mocno ceny nie przebije:)

 

a odnosnie do tej nietrafionej rolety to sie gosc przyznal i zwrot kosztow jest:)

uczciwy... a takich coraz mniej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności