Skocz do zawartości
kenor18

silnik wycieraczek zamulony

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problem z wycieraczkami wlaczam na pierwszy bieg i praktycznie sie nie ruszaja jakies zamulone sa na drugim biegu ciut lepiej ale nie to samo ale jak pochodza z 10 min to pozniej jest juz ok i wogole przy uruchamianiu silnika dochodzi dziwny dzwiek od silniczka wycieraczek dziwne wycie pukanie,nie rozbieralem jeszcze tego i nie wiem gdzie szukac usterki,moze ktos pomoze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu przesmaruj cały mechanizm prowadzenia wycieraczek pod plastikami.... Jest taki smar w sprayu.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smar i inne oliwy na pewno nie robią tobie krzywdy a pomogą samochodowi.:manga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale mi chodzi o przednie wycieraczki,smarowalem juz mechanizmy tulejki pryskalem i nic nie pomoglo,nie wiem moze silniczek pada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam mam problem z wycieraczkami wlaczam na pierwszy bieg i praktycznie sie nie ruszaja jakies zamulone sa na drugim biegu ciut lepiej ale nie to samo ale jak pochodza z 10 min to pozniej jest juz ok i wogole przy uruchamianiu silnika dochodzi dziwny dzwiek od silniczka wycieraczek dziwne wycie pukanie,nie rozbieralem jeszcze tego i nie wiem gdzie szukac usterki,moze ktos pomoze?
pewnie trybiki wysiadły w silniczku czyli do wymiany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz rozebrać mechanizm i będziesz widział czy siedzi silniczek czy zaciera się sam mechanizm-ja to rozbierałem i smarowałem każde połączenie, bo się zacierało i nie miał siły obrócić wycierakami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mam to samo;/ duzo zabawy jest przy wyciaganiu mechanizmu calego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem to samo u siebie, zatarly sie w tych " tulejkach" rozebralem , zeszlifowalem delikatnie papierem, nasmarowalem i dziala :)

U mnie jak wymontowalem caly mechanizm nie moglem recznie tego ruszyc, dopiero mlotkiem wybilem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności