Skocz do zawartości
kret_007

żarówka do podświetlenia włącznika świateł Passat B4

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś wie gdzie w Tarnowie lub okolicach można tanio kupić żarówkę do podświetlenia włącznika świateł do Passata B4 bo 30 złotych z przesyłką za coś takiego na pewnym portalu aukcyjnym za coś takiego to według mnie stanowczo za dużo! (tak to wygląda: http://img19.allegroimg.pl/photos/oryginal/11/73/88/68/1173886827 )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tarnowie masz serwis i powinno byc taniej chyba 19 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadza się, to ustrojstwo niestety jest drogie :( sam za to płaciłem 18zł u siebie w ASO na Śląsku, ale 30zł to przesada, jak nie chcesz szukać, kupię Ci to u siebie, i wyślę zwykłym listem za 3,5 :D ale prościej i łatwiej będzie poszukać ASO u Ciebie na miejscu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zgadza się, to ustrojstwo niestety jest drogie :( sam za to płaciłem 18zł u siebie w ASO na Śląsku, ale 30zł to przesada, jak nie chcesz szukać, kupię Ci to u siebie, i wyślę zwykłym listem za 3,5 :D ale prościej i łatwiej będzie poszukać ASO u Ciebie na miejscu ;)
Dziękuję bardzo za gotowość pomocy ale faktycznie sprawdzę sam w ASO w Tarnowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nie lepiej w stara oprawke wlutowac diode

same przelutowanie diody bez zmiany systemu swiecenia nic nie da, wiem bo sprawdzalem, oryginalnie jest zaroweczka ktora podswietla wszystkie obrazeczki, pokrętła, zaroweczka świeci w koło wszedzie tak samo, dlatego cały przelacznik ładnie oświetlony, na diodzie świeci tylko lewa strona, tak było u mnie, pozatym trzeba kombinować bo żaróweczka jest lutowana a w sumie oryginalnie zgrzewana od dołu słupka, ja poprostu kupiłem to nowe od ręki w ASO. Łatwo szybko i świeci jak oryginała co dla mnie akurat wazne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności