Skocz do zawartości
Gość FRIDAY 24

Pytanie o regulacje reflektorów w lampach hella w B 4

Rekomendowane odpowiedzi

Gość FRIDAY 24

Witam wszystkich na forum, jestem tutaj Nowy, cieszę sie ze znalazłem wreszcie konkretne forum na temat mojego auta czyli passata B 4!

Oczywiście mam już pytanie, co jednak nie oznacza ze udzial na tym fprum bedzie sie jedynie ograniczal do ciąglego pytania, postaram sie również pomóc użytkownikom passatów. Pytanie moje brzmi: czy jeżeli jedna lampa świeci mi wyżej (gdzieś w niebo) a druga znowu niżej to czy jak pojade na regulacje światel to dadzą rade to wyregulować, powiem odrazu ze mam regulacje elektryczną ale wysokości i jeszcze nie popodłączałem silniczków, bo tutaj równiez jest problem, z jeden strony idzie wiązka trzech kabli, a do lewej lampy (os strony kierowcy) idzie wiązka czterech kabelków i ja we wtykach ktore bede montowal do silniczków mam tylko trzy kabelki i czy po podłaczeniu silniczków myślicie ze wyreguluje te lampy czy w takiej stacji diagnostycznej wyregulują Mi takie lampy?????

Z góry dzięki za przeczytanie moich wypocin i za wszelką pomoc

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokkonen

Co do tego czy wyregulują, to nie mam wątpliwości. MUSZA!!! Tylko radziłbym przy tym być i trochę przypilnować. Co do podłączeń elektrycznych to niestety nic ci nie poradze, bo tego niewiem... :610:

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z zasady regulację oświetlenia przeprowadza się w następujacy sposób:

1.Regulator wysokości oświetlenia (ten w kabinie) w piozycji "0" (światła max w górze)

2.Maska do góry i śrubokrętem krzyżakowym regulujemy wysokość oraz odchylenie wiązki.

Po regulacji promienie świateł powinny znajdować się w jednej płaszczyźnie.

Dopiero wtedy można regulować wysokość świateł z kabiny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość FRIDAY 24

Witam ponownie, silniczki popodłączane wszystko gra jednak powiem szczerze zbytnio nie widac jak sie reguluje tą wysokość, może przy znacznym obciążeniu, jednak zrobilem przekażniki na mijania i dlugie i jeżeli ktos z Was jest niezadowolony ze swoich swiateł fabrycznych to polecam zainwestowac te 50zl i wymienic kable i żarówki na cos lepszego dodatkowo montując przekażniki na lampy

Pozdrówka i dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś podpowiedzieć którym wkrętem reguluje się wysokość świateł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyrektor

Wysokośc reguluje się pokrętłami po wewnetrznej stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności