Skocz do zawartości
Gość andrzej

antena w b5

Rekomendowane odpowiedzi

Gość andrzej

jak podlaczyc antene bo wychodza z niej trzy przewody ,dwa czarne i jeden rozowo fioletowy .ktory mam podlaczyc do zasilania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz zidentyfikować posiadaną przez Ciebie antenę? Zamieściłem przykłady poniżej na fotkach:

antena14xq.th.gif

 

antena28di.th.gif

 

Najlepiej gdybyś zrobił fote anteny i kabli, z którymi masz problem...

 

P.S.

Zachęcam do rejestracji - chciałem przenieść temat do odpowiedniego działu (Car Audio), ale w takim wypadku nie dostałbyś powiadomienia i mógłbyś wątku nie znaleźć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robis1

Witam

Poszukuję schematu instalacji antenowej w Pasacie B5 (którędy dokładnie jest poprowadzony przewód antenowy, miejsca połączeń itp.)

Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość redtom

no to może tym razem uda mi się podczepić pod temat??

potrzebuję wiedzieć czy taka antena obsługuje GPS i GSM ale i FM...

77ea98b55925fa3fm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Poszukuję schematu instalacji antenowej w Pasacie B5 (którędy dokładnie jest poprowadzony przewód antenowy, miejsca połączeń itp.)

Dzięki za pomoc.

Typowy problem B5 :)

Zagotowany wzmacniacz w antenie po dostaniu się wody.

Niestety trzeba rozebrać podsufitkę, przewód antenowy połączony "f-ką" przy tylnej klapie dalej idzie bez żadnych połączeń.;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś z ktora antena z którą koncówką bedzie pasowała? Chce kupic przed sciągnienciem podsufitki

http://moto.allegro.pl/item344670740_antena_dach_vw_seat_opel_skoda_i_inne_orginal_.html

 

Dodam ze mam radio orginalne beta bez dodatkowych bajerów typu (navi,gps)

 

Dodawaj edytując posty - 2 scalone!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie dajcie schemat jak macie jak jest poprowadzona antena bo szukam i nie mozna znalesc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Schematu nie mam, ale mogę Ci powiedzieć że wychodzi z radia, idzie środkiem auta, obok lewarka skrzyni biegów i dalej wzdłuż tego tunelu, za fotelem kierowcy przechodzi do lewego progu i już tam od lewego progu leci w boczku bagażnika, obok tylnej lampy i słupkiem śmiga do góry, jeżeli chodzi o kombi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przechodzi do lewego progu i już tam od lewego progu leci w boczku bagażnika
ok tez mam problem wiec rozumie ze druga strona czyli prawa wraca do telefonu? Bo mam dwa. Czy ktos moze mi powiedziec czy sa jakies zlaczki po deska lub w tunelu kupilem separator (dziala daje napiecie ) ale nie ma zmian wzmacniacz byl suchy mial zimny lut ale poprawilem wyglada jakby gdzies na przewodzie byla przerwa, a co do wtyczki ktora wraca prawa strona moge ja odlaczyc czy lepiej zostawic? Edytowane przez golyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z anteny standardowej wychodza 3 przewody, jeden kolorowy zasilający wzmacniacz, drugi do radia a trzeci do podłączenia telefonu. Ja miałem problemy z jakością sygnału w radiu., wymontowałem antenę z dachu, rozebrałem i przelutowałem wszystkie luty. Poskładałem i między dachem a anteną dałem silikonu bo uszczelka zmurszała. Przy okazji wywaliłem przewód do podłączenia telefonu (jest odłączany złączką pod dachem) i sygnał jest silny jak nigdy - jakość odbioru radia jest doskonała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z anteny standardowej wychodza 3 przewody, jeden kolorowy zasilający wzmacniacz, drugi do radia a trzeci do podłączenia telefonu.
ja ma dwa na szybko zlaczki i prad zasilajacy idzie z radia dla tego bede musial caly przewod sprawdzic bo chyba jest przerwany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności