Skocz do zawartości
yunivers

Przeróbka przodu B5 na B5 FL

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy czy lampy,zderzak,błotniki oraz pas przedni bedzie pasował z modelu B5 FL bo B5? chodzi mi dokładnie o przeróbkę przodu B5 na B5 FL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej nie bo jak sama nazwa wskazuje b5 fl to odchudzona wersja b5tki więc węższa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie podejdzie od b5FL do zwykłej podejdzie tylko musisz mieć: błotniki, maskę zderzak pas przedni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wita, myslalem o tym samym, ale nie mialem odwagi by zaczac...

jednak sprawdzalem wymiary i pasuje idealnie jedynie 3eba bedzie robic chyba nowe otwory i gwintowac do nadkoli

oczywiscie zeby lipy nie bylo 3eba tez przelozyc reczny i podlokietnik, prawa atrapke drzwi z guzikami i klape tylna oraz swiatla tylne

 

---------- Post added at 19:58 ---------- Previous post was at 19:53 ----------

 

a od czego pochodzi twoja teza ze to odchudzona wersja????? jezeli chcialbys kombinowac z literkami to jedyne co pasuje to B5 Front Lifting (fl)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie zeby lipy nie bylo 3eba tez przelozyc reczny i podlokietnik, prawa atrapke drzwi z guzikami i klape tylna oraz swiatla tylne

kolego z tyłem to jest za dużo roboty i to jest raczej nie opłacalne chyba ze kupic anglika i przeciąc na pół i do spawać hehe...

ale to dobrze że przód pasuje więc trzeba kupic angola i przerobić swojego bo to nie bedą duże koszty oprócz malowania :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz to moge ci angola skrecic bez problemu caly pas przedni znajde

a co do tylu to reczny jest latwy, wystarczy przekrecic(bez przerabiania-ciecia) atrapka to samo i instalacja do tylnej klapy, zas otwieranie guzikiem na krotko do guzika i aku, jedyna wada jest brak opcji otwierania w pilocie

 

---------- Post added at 20:22 ---------- Previous post was at 20:22 ----------

 

a sory, w polskim lewa atrapke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, że blacharka pasuje.

Widziałem wiele B5 FL, a po obejrzeniu wnętrza okazywało się, że to nie FL... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i pozniej jest pelno opisow auta FL FL FL FL a tak naprawde to to sprzedawca FLUT co proboje zarobic sprzedajac chłam :)_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy czy lampy,zderzak,błotniki oraz pas przedni bedzie pasował z modelu B5 FL bo B5? chodzi mi dokładnie o przeróbkę przodu B5 na B5 FL

 

Da się bez problemu http://www.passatonline.de/facelift.htm tylko po co?Koszty są wysokie i jest to kompletnie nieopłacalne.

Jeszcze to: http://www.passat3b.de/phpBB2/viewtopic.php?t=50467

Już nie wspomnę o tym pomyśle: http://www.passat3b.de/phpBB2/viewtopic.php?t=50689

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i później będziesz musiał szukać frajera który to kupi :D lepiej się w takie rzeczy nie bawić bo to naprawdę przesada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i później będziesz musiał szukać frajera który to kupi :D lepiej się w takie rzeczy nie bawić bo to naprawdę przesada :)

 

Dokładnie,nakład finansowy ogromny,a koszty nigdy się nie zwrócą.Co do sprzedaży-napewno będzie problem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

damn... trochę przesadzili z tą skodą... jak dla mnie- pomyłka!!!

 

ale odnośnie przerobienia samego przodu...czemu nie. nie jest to moim zdaniem zły pomysł. problem jedynie w tym że nie znam niemieckiego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
damn... trochę przesadzili z tą skodą... jak dla mnie- pomyłka!!!

 

ale odnośnie przerobienia samego przodu...czemu nie. nie jest to moim zdaniem zły pomysł. problem jedynie w tym że nie znam niemieckiego...

 

To proste-kupujesz graty z 3BG i wkładasz do 3B,prawie plug&play :) Filozofii niema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wita, myslalem o tym samym, ale nie mialem odwagi by zaczac...

jednak sprawdzalem wymiary i pasuje idealnie jedynie 3eba bedzie robic chyba nowe otwory i gwintowac do nadkoli

oczywiscie zeby lipy nie bylo 3eba tez przelozyc reczny i podlokietnik, prawa atrapke drzwi z guzikami i klape tylna oraz swiatla tylne

 

---------- Post added at 19:58 ---------- Previous post was at 19:53 ----------

 

a od czego pochodzi twoja teza ze to odchudzona wersja????? jezeli chcialbys kombinowac z literkami to jedyne co pasuje to B5 Front Lifting (fl)

fl raczej jak facelifting

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
fl raczej jak facelifting

 

O żesz w mordę,nawet tego nie zauważyłem :lol No to mamy nowe oznaczenie w Passatach...

Front lifting :D a co z tyłem?Bl?Back lifting? (czy jakoś tak)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To proste-kupujesz graty z 3BG i wkładasz do 3B,prawie plug&play Filozofii niema.
Jest, jest kolega u nas w zachodniopomorskim robił taką rzeźbę. Kupił passata po dzwonie i od razu przerabiał. Mówi że robił na sprzedaż ale sobie zatrzymał. Mówił też że drugi raz nie podjął by się takiej roboty. Jak znajdę foty wrzucę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest, jest kolega u nas w zachodniopomorskim robił taką rzeźbę. Kupił passata po dzwonie i od razu przerabiał. Mówi że robił na sprzedaż ale sobie zatrzymał. Mówił też że drugi raz nie podjął by się takiej roboty. Jak znajdę foty wrzucę.

 

Nie musisz,wrzuciłem wcześniej :D Wiem Jacek,strasznie dużo zabawy z tym jest-a efekt,no cóż,co tam kto woli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie musisz,wrzuciłem wcześniej
Widziałem, a tak to wygląda po przeróbce w Polsce ;)

 

obraz1143.th.jpg obraz1144.th.jpg

 

Powiem że efekt piorunujący ale.... no właśnie to ale, wszystko co koledzy opisali powyżej. Tzn. pracochłonne wymaga rzeźby, nie pasują błotniki i trzeba zmienić pas przedni. Tył z tego co mi wiadomo prościej adoptować chodź też są kłopoty z klapą dlatego tutaj kolega nie zmienił, co widać po chociażby uchwycie. I trudności ze sprzedażą bo auto będzie traktowane jak po dzwonie. No ale cóż jest to do zrobienia jak na powyższym obrazku widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widziałem, a tak to wygląda po przeróbce w Polsce ;)

 

obraz1143.th.jpg obraz1144.th.jpg

 

Powiem że efekt piorunujący ale.... no właśnie to ale, wszystko co koledzy opisali powyżej. Tzn. pracochłonne wymaga rzeźby, nie pasują błotniki i trzeba zmienić pas przedni. Tył z tego co mi wiadomo prościej adoptować chodź też są kłopoty z klapą dlatego tutaj kolega nie zmienił, co widać po chociażby uchwycie. I trudności ze sprzedażą bo auto będzie traktowane jak po dzwonie. No ale cóż jest to do zrobienia jak na powyższym obrazku widać.

 

Otóż to.Jest do zrobienia ale jednak do 3BG nieco jeszcze brakuje,choćby całe wnętrze :) Jak wspomniałeś większość potencjalnych nabywców może stwierdzić że po dzwonie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Otóż to.Jest do zrobienia ale jednak do 3BG nieco jeszcze brakuje,choćby całe wnętrze Jak wspomniałeś większość potencjalnych nabywców może stwierdzić że po dzwonie...

 

a jeśli masz furkę całą to zawsze możesz zdjęcia robić... to nie problem. nurtują mnie te zdjęcia, tam widziałem coś z chłodnicą robili. sądziłem iż tylko błotniki, zderzak, przednia belka no i oczywiście światła- jeśli mówimy o przodzie. jakbym miał dzwona to bym nawet nie myślał tylko przerabiał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności