Skocz do zawartości
WW

Pojemnik w miejsce styropianu.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

W moim pasku, w miejscu na koło, jest taka kształtka ze styropianu a w niej kilka elementów np. hak do holowania. Obok kształtki idealnie zmieściło się koło zapasowe.

Tak sobie pomyślałem, jeśli by zamiast tej kształtki było jakieś pudełko/pojemnik, ( kilka pudełek o dobranym kształcie), otrzymalibyśmy bardo pojemne miejsce na najróżniejsze drobiazgi.

 

Dobrze myślę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety jeszcze się nie spotkałem z takimi schowkami. U mnie orginalnie nie było koła zapasowego tylko zestaw naprawczy. Ten styropian był z jakimiś gratami w środku a tam gdzie było koło jest taki ładny szary dywanik ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie było dokładnie tak samo.

Kompresorek i butelka z jakąś substancją.

Od gumisty wiem, że po jej użyciu często opona jest nie do naprawy !.

Dlatego włożyłem jedno z kół zimowych jako zapas a teraz przyglądam się właśnie temu styropianowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli się dobrze zrozumieliśmy to jest coś takiego ;)

Pojemnik wielofunkcyjny się zwie... Art. nr: 3C0 061 200

 

http://www.volkswagen-akcesoria.pl/download.php?plik=passat_akcesoria.pdf

 

---------- Post added at 16:55 ---------- Previous post was at 16:54 ----------

 

Dlatego włożyłem jedno z kół zimowych jako zapas

tylko ten pojemnik idzie w miejsce dojazdu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał on mówi na temat tego styropianu w którym masz np. hak i takie pierdoły ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Michał on mówi na temat tego styropianu w którym masz np. hak i takie pierdoły

OK, już wszystko jasne...

Pozdrawiam. Michał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten cargonizer - 3C0 061 200- kosztuje 41 Euro w Niemczech

To piękna cena jak za kawałek uformowanego styropianu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U Gajosa tylko 244 PLN...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten cargonizer - 3C0 061 200- kosztuje 41 Euro w Niemczech

 

Czy naprawdę przeczytanie ze zrozumieniem dwóch zdań przekracza Twoje zdolności rozumowe ?

Chodzi wszak nie o pojemnik ZAMIAST koła zapasowego a o styropian PRZY LEŻĄCYM KOLE ZAPASOWYM.

Na fotografii wskazanej przez ciebie znajduje się on po lewej stronie od polecanego przez Ciebie pojemnika.

Może teraz to dla Ciebie będzie zrozumiałe ?!.

 

Dziwi mnie to tym bardziej, że dokładnie post tuż przed twoim, dokładnie precyzuje to zagadnienie, gdyż inny forumowicz też popełnił tą sama pomyłkę.

Wyjaśniono mu to i OK.

A Ty tymczasem w następnym poście walisz to samo, lekceważąc kolegów i zdrowy rozsądek.

Zacznij myśleć, to nie boli.

Teksty tu pisane nie są specjalnie skomplikowane i nie powinno być trudności z ich zrozumieniem.

Edytowane przez WW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladałem listę tego dodatkowego wyposażenia i tak się składa że mam taki sam fotelik dla dziecka Niemieckiego producenta (Römer) a w katalogu występuje pod nazwą G0 Plus produkowanego na zlecenie dla VW.

Edytowane przez vallentino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To gratuluje.

 

Zechciej tylko nam wyjaśnić, co Twoja wypowiedź wnosi do tematu wątku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam , że wtrąciłem się w poważną dyskusję rozpoczętą przez fachowców. Jest mi głupio i wstyd zachowałem się jak g.....rz.

Edytowane przez mwilk71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzisz może naprawdę nie jestem półgłówkiem - potrafię czytać ze zrozumieniem - ale skoro piszemy o styropianie znajdującym się obok koła zapasowego a ktoś przez przypadek pisze o styropianie w miejscu koła to chyba nie jest to zbyt duże odejście od tematu a ty skaczesz jak pies do garła komuś. Przyjacielu to jest forum i po to je ktoś założył aby ludzie mogli podzielic się swoją wiedzą, spostrzeżeniami itp i itd.

 

Jeśli Twoim zdaniem pisanie zupełnie nie na temat jest pomyłką, "przez przypadek", to tym bardziej jest uprawdopodobniony wniosek, że piszący nie rozumie czytanego tekstu.

Zobacz, jak wiele całkiem fajnych dyskusji zostało rozmytych przez tego typu ludzi pragnących zaistnieć za wszelka cenę.

Nie na temat, ale "ważne ze zabrali głos".

Jeden pisze o innym pojemniku, drugi chwali się całemu światu, jaki to fajny "markowy" fotelik ma jego aplegierek i już się robi jeden wielki śmietnik.

Może czas, aby choć na forach tematycznych ludzie pisali z sensem i na temat.

Tyle innych jest forów plotkarskich i tam pozostali mają szerokie pole do popisu.

Porównanie mnie do "psa skaczącego do gardła" jest mimo wszystko obraźliwe a kultura wymaga, aby "Ty" pisać jednak z dużej litery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko się zastanowiliście, gdzie włożycie te narzędzia ? ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego WW myśle, że Ty sam robisz tu wiekszy OT niż inni wypisując tu swoje wywody :) co do tematu to mysle, że każdy robi jak chce.jak Ci się nie podoba ten styropian i narzedzia w nim zawarte to go wywal i wstaw w jego miejsce co sobie chcesz.nie rozumiem tego calego tematu i Twojego wyżywania się na ludziach z byle powodu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Moderatora- proponuję zamknąć ten wyjątkowo drażliwy (zwłaszcza dla kolegi WW) "styropianowy" temat.

Ludzie, trochę więcej luzu, przecież na forum nie walczymy o nagrodę Pulitzera ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zasadzie to nie wyciągałem nawet tego styropianu... ale po co mam wozic jakies pudelka??? na srubki? co miałoby być w tych przegródkach?

jedyne co mozna tam mieć to to co tam jest... kompresor jest calkiem niezly, przydaje sie do pompowania pilki i takich tam ale bez problemu bije do 3,5 atm.ucho do holowania tez lepiej mieć, a na *******ki sa inne miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem tego calego tematu

 

Masz racje.

 

wyjątkowo drażliwy (zwłaszcza dla kolegi WW) "styropianowy" temat.

Ludzie, trochę więcej luzu, przecież na forum nie walczymy o nagrodę Pulitzera

 

Czy to oznacza przyzwolenie na bylejakość i lekceważenie ?

 

Tylko się zastanowiliście, gdzie włożycie te narzędzia ? ;D

 

Właśnie dlatego myślę o zastąpieniu tego styropianu jakimś pojemnikiem/pojemnikami.

 

ale po co mam wozic jakies pudelka??? na srubki? co miałoby być w tych przegródkach?

 

Naprawdę nić nie wozisz ze sobą ?

Ja niestety nie mam garażu i dlatego mój bagażnik jest pełny.

Dlatego każde miejsce, gdzie mogę coś upchnąć jest cenne.

I na pewno nie są to śrubki :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ww bez urazy ale to moje zadanie... szkoda sobie burdel w aucie robic ale jak tam uwazasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności