Skocz do zawartości
Gość fatboyx

Rabat na Passata

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fatboyx

Witam,

 

Przymierzam się do zakupu nowego Passata. Kosztuje on w konfiguracji jaką stworzyłem 146 000 zł. (2.0TFSI, manual + dodatki). Miły pan w salonie zaproponował mi 6000 zł. zniżki na dzień dobry i jeszcze od tego 3%, powiedział to sam z siebie bez żadnych prób negocjacji z mojej strony.

 

Ile Wam się udało wynegocjować? Czy mogę walczyć jeszcze o jakiś upust?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

To w sumie blisko 10,000zł. Jak jeszcze bedzie ubezpieczenie w cenie to bedzie :ok:

 

Jednak to już nie te rabaty co na przełomie grudnia/stycznia lub np. za modele wystawowe lub salonowe.

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak pan spojrzał na kalendarz Marzec ???

Jak do połowy roku jak go nie sprzeda to upust wyjdzie 20+6

A jak go kupisz teraz to po roku w Styczniu będziesz lżejszy o nastepne 20zł. Tak to już jest z nowymi nabytkami po pierwszych 2 latach szybko spadają z ceny potem trochę się stabilizują.

:cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość piki

ja z 145.000zl zszedłem na 130.000zł a był to miesiąc sierpień 2006 roku :-D wiec 6 tysiecy przy takiej cenie auta to ok, ale nie rewelacja :-/

 

mysle ze jak pomeczysz ich powiesz ze myslisz o Accordzie 2.4 i dostajesz mega wieksze upusty lub ze inny dealer daje ci lepszy upust na to auto to osiagniesz lepsze wyniki ;)

 

albo najlepiej zgadaj sie z kims z twojego miasta kto kupowal passata niedanwo, moze to byc ktos z forum, niech podjedzie do "sowjego" delera i mu powie, "pamieta mnie pan, jak mi pan da super upust to zalatwie klienta na kolejnego passata" :-D ja moge dla ciebie sprobowac, ale w lodzi ;-)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamowilem Passka Varianta 170KM Sportline-Cena z wyposazeniem jakie sobie wybralem wynosi 132.730pln.Zaplace za niego 120.132pln-czyli ponad 12tys rabatu.Moze i daloby rade cos wiecej "wyzebrac" ale skorzystalem z kredytu 50/50 0% wiec juz nie bede marudzil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KayPee

Auto kupowane na wakacje zeszlego roku w Poznianu.

 

Rabat 12%. Ale musze dodac ze obowiazywal wtedy rabat dilerski na wszystkie auta (5%) a pozatym nie bylo dostepnego "Pakietu specjalnego".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość barteks75

6 Wszystkim!

Ja kupiłem w lutym 2.0 TDI / 170 KM / Highline z dodatkami :cwaniak: Cena wyszła 150,000.00 zł, a udało mi się zejść na 136,000.00 zł :rotfl::hurra::ok:

Negocjuj, negocjuj i raz jeszcze negocjuj!!! Pamiętaj, że to dealerowi barrrrddddzzzzzoooo zależy na sprzedaży autka, Ty nie musisz się ujawniać, że aż tak strasznie marzysz o Passaciku ;)

 

Pozdrawiam i życzę szczęścia i jak najniższej ceny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość beny2108

Witam,

ja negocjowałem w I kwartale 2006 2,0 TDI 140KM Comforline + dodatki.

Cena wyjsciowa 123'000,-PLN. :idiota:

Na początku zaproponowano mi rabat dealerski 5% :zglupkiem: (to było chyba pod koniec 2005 r.)

Po wizytach w innych salonach i dalszych negocjacjach,

po straszeniu :569: , że poważnie zastanawiam się nad Mondeo lub Avensis,

również po tym, jak znajomy (gość, który kupił już trzy nowe auta u nich) zadzwonił i powiedział, że jestem z jego polecenia

skończyło się na 12,5% rabatu (6,5% rabat dealerski + 6% rabat VW). :D

 

A więc warto i nawet należy negocjować :piwo:

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to rabatow ciag dalszy.....z tym ze niestety albo stety rabat zostal okupiony oczekiwaniem na samochod przez kolejne dwa miesiace.

W czym rzecz.

Otoz trzy dni temu pojechalem po odbior samochodu i okazalo sie ze Dealer pomylil sie w zamowieniu i samochod mial inna tapicerke niz sobie zamowilem :kwasny:

Nie bede pisal o przeprosinach itp zreszta przeprosiny nic nie pomoga-tylko kiedy juz ochlonalem postanowilem ze jezeli Dealer przedstawi mi nowa oferte zakupu i bedzie ona dla mnie satysfakcjonujaca zaryzykuje i zamowie samochod u nich jeszcze raz.Oczywiscie oferta musiala bys wczesniej skonsultowana z kierownictwem ow Dealera i obiecali ze przedstawia mi oferte jeszcze w tym tygodniu.Decyzja zapadla juz wczoraj i Dealer zaproponowal mi dodatkowy rabat w wysokosci 4.600pln.

Reasumujac koszt samochodu w wybranej specyfikacji wynosi 135tys pln a kupie go za 120tys do tego dorzuca mi zmieniarke dvd za 2100pln.

Mysle ze to dobra oferta za dodatkowe dwa miesiace bez samochodu,albowiem tak sie zlozylo za dzien przed terminem odbioru nieodebranego Passata sprzedalem swoje B-5

Moze i beda z tego jakies korzysci bo juz teraz wiem jak wyglada autobus komunikacji miejskiej od srodka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość piterpan

Ja pod koniec 2006 Zamówiłem 2.0 TDI 170 KM highline, z dużą ilością dodatków. Cena wyjściowa 133.800. P0 miesiącu negocjacji kupiony za 117.500 zł i rzutem na tasmę jeszcze blokade skrzyni biegów wyszarpałem.

Wszystko pięknie tylko czemu te plastiki tak trzeszczą jak we Fiacie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja odebrałem swojego 2.0 TDI 170KM z DSG i dodatkami. Cena wyjścowa 149tys...po negocjacjach i układach cena 136tyz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość p0is0n

Passat Limousine, Highline,bi-xenon+navi+roleta,grudzien 2006 2,0 TDI 140km,manual - 103 150 zl

faktem jest,ze kupowalismy rowniez multivana 2,5TDI highline...stad taki rabat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość beny2108
Mysle ze to dobra oferta za dodatkowe dwa miesiace bez samochodu,albowiem tak sie zlozylo za dzien przed terminem odbioru nieodebranego Passata sprzedalem swoje B-5

Moze i beda z tego jakies korzysci bo juz teraz wiem jak wyglada autobus komunikacji miejskiej od srodka ;)

No Zyzu,

nie napisałem o tym wcześniej, ale w mojej wersji z dodatkami miał był klimatronic. Po 3 miesiącach oczekiwania przyjechało moje auto, ale... z klimatic'iem - klimatyzacją półautomatyczną. :krzeslem:

Nie przyjąłem auta, zarządałem kolejnego, które miało być super-express za 1,5 miesiąca...

Czekałem kolejne trzy : :dobani: , więc w sumie czekałem na mojego pasacika 6 miechów...

I z tytułu pomyłki nie dostałem żadnego dodatkowego upustu, ani żadnego dodatkowego gratisu...

Ale najważniejsze, że autko służy mi ponad pół roku i na razie jest :ok:

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś się orientuje ile % zarabia diler na samochodzie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No troche musi Dealer zarobic.Wiadomo ze kazdy dostanie rabat .Trzeba byc nie lada jeleniem zeby kupic nowy samochod i nic "nie wydębic" od Dealera.

Mimo ze kazdy chcialby miec nową furke to nie wolno sie podpalac a przynajmniej nie wolno okazywac tego w salonie.Dealerzy tez maja swoja strategie i zeby "kupic" potecjalnego nabywce daja na dzien dobry rabacik a potem wszystko zalezy od pomyslowosci i dobrej gadki kupujacego.Sprzedawca tez jest na pewno swiadom do jakiej kwoty moze zejsc ale nam tego nie powie.Sa sytuacje awaryjne-tak jak moja-kiedy to Dealer dal "ciała" i pomylił w zamowieniu kolor tapicerki (podobno w zamowieniu nie podaje sie koloru tylko symbol) i zamiast ciemnej Passat mial cos jasno-szarego.Na poczatku Dealer probowal mi wcisnąć samochod z szara tapicerka i chcial dorzucic zmieniarke gratis.Odnioslem wrazenie ze chca sie pozbyc auta jak najmniejszym kosztem. Moglem postawic sie honorem i zrezygnowac z zakupu u nich nowego samochodu ale jak juz ochłonąłem pomyslalem sobie ze jak zamowie u samochod u kogos innego to dostane conawyzej taki sam rabat jaki dostalem na niezakupiony samochod z szara tapicerka.Oddali mi zaliczke i obecali przedstawic oferte w ciagu kilku dni.Oferte opisalem w poprzednim poscie i jak dla mnie jest w miare uczciwa.Rabacik ze 135tys na 120 plus zmieniareczka za 2.1tys jest dobra propozycja ale daje sobie glowe uciąć ze Dealer i tak zarobi swoje.

Ps.Beny 2108-Dlaczego jak odmowiles przyjecia samochodu po wyraznej pomylce Dealera nie starales sie o dodatkowy rabat w postaci upustu cenowego lub dodatkowego wypasu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość eelbe

B6 highline, TDI 2.0 l, 140 km, DSG. 133 tys. "Gratisy":

-2 komplet dywaników

-mata do bagażnika

-siatka do bagażnika

-nakładki progowe

-chlapacze

-chromowana listwa na tył klapy bagażnika

-Rabacik 10k zł

 

To wszystko za 123 tys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, rabaciki całkiem niezłe dostaliście... Ale w końcu klient nasz pan. :ok::hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość redgraf

Witam

kupiłem passata w kwietniu 07 2.0tdi 170km variant.navi,bixenony,-pakiet

perła high line za 124.000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostałem 10% od ceny cennikowej .... czyli jakieś 16.000 ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość navi-forum.pl

Ja kupiłem w Grudniu 2006r wersje Sportline Variant 2.0TDI 170PS z nawigacją MFD2 DVD wercja C i biksenonami.

Katalogowo Passat taki kosztował okolo 137 tyś zł ale była jakaś promocja że w cenie 6800zł dołożą do auta navi, biksenony i rolety gdzie te trzy rzeczy normalnie kosztowały ponad 20 tyś zł.

Tak więc cena Passata była 118 tyś zł to zjechali mi na 109 tyś zł i dorzucili siatke na bagaże i naklejki chromowe na progi a dodatkowo za 3 tyś zł dokupiłem drugi komplet oryginalnych alufelg 16" z oponami letnimi.

 

Dostałem jakieś 8% rabatu od ceny 118 tyś zł. Kołacz-Łopiński zarobił więc jakieś 4% na moim Passacie.

Chyba dobrze negocjowałem :ok:

 

Dealer ma marże 12% a Kulczyk jeszcze 8%, razem daje 20%

 

Pamiętajcie: wszystko można negocjowac !!! nawet odsetki w leasingu !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności