Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam passata 2005 w którym postanowiłem zmienić navi mcd na mfd, kupiłem jakieś 3 miesiące temu navi wersja g i wszystko prawie działa oprócz fisu ponieważ mimo moich usilnych starań nie mogę nigdzie znaleźć tmc o numerach (3B0 919 894A) i tu moja prośba, jeśli mógłby mi ktoś pomóc, wskazać mi kogoś kto ma ,gdzie szukać oprócz oczywiście serwisu cena zabójcza (2300) to bym był bardzo wdzięczny. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce tmc nie działa. A jesli chodzi o fis to przyczyna leży gdzie indziej. Pomoge jak wróce z urlopu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam,

jaka jest zatem metoda inna niż tuner z końcówką A - ja mam ten sam problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponowalbym sprobwac z Mfd ver D, u mnie lata wsio bez tunera ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grę wchodzą tylko dwa rozwiązania kupujesz TMC albo drugie zmieniasz licznik na starszy model i wymieniasz MFD na wersje D. Masz Passka po 2004 roku czyli twój licznik komunikuje się z nawigacją wersja G za pomocą tunera TMC. Mam ten sam problem co ty. Też mnie czeka montaż tunera TMC. U Ciebie montaż TMC będzie w miarę prosty bo masz już większość kabli na miejscu. Poczytaj ten temat http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=56225 Pogromca wszystko tam opisał.

Edytowane przez sZuw4X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam passata 2005 w którym postanowiłem zmienić navi mcd na mfd, kupiłem jakieś 3 miesiące temu navi wersja g i wszystko prawie działa oprócz fisu ponieważ mimo moich usilnych starań nie mogę nigdzie znaleźć tmc o numerach (3B0 919 894A) i tu moja prośba, jeśli mógłby mi ktoś pomóc, wskazać mi kogoś kto ma ,gdzie szukać oprócz oczywiście serwisu cena zabójcza (2300) to bym był bardzo wdzięczny. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

 

Czy przy navi MCD fabrycznie nie ma tunera TMC, czy jest inny i nie pasuje do MFD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to nie ma tam tunera TMC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co mi wiadomo to nie ma tam tunera TMC.

 

Bo ja mam właścnie navi MCD i jeżdżąc za Odrą odbieram komunikaty TMC.

Edytowane przez Stefan75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozbierz tapicerkę pod kierownicą tuner powinien znajdować się po prawej stronie koło kierownicy.

 

fot5g.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MCD ma wbudowany TMC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MCD ma wbudowany TMC.

 

Dzięki, wolałem uzyskać tę informację bez rozbierania tapicerki.

Edytowane przez Stefan75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mam taki problem otóż wgrałem update do RNS 510 i po wgraniu nie mam komunikatów na desce rozdzielczej z radia i nawigacji... czy ktoś miał podobny problem i wie ja go rozwiązać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana kodowania... Czerwone czy białe zegary?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności