Skocz do zawartości
Jaro882

B5 centralny zamek + otwieranie klapki wlewu paliwa problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Mam problem z zamknieciem oraz otwarciem drzwi pasazera z pilota oraz z wnetrza samochodu , silownik wogule nie reaguje; rozebralem cale drzwi i wszystko wyglada dobrze przewody nie poprzecierane wszystko wysuszylem dodatkowo i nadal nic;/ drugi problem mam z otwieraniem klapki wlewu paliwa przyciskam na krzysick a tu ... echo nisza zamkniet3;/ wyciaglem silownik z wlewu i na poku na innym akumulatorze działa , sprawdzilem napiecie i dochodzi 12.5 jak sie nie myle.

Wkoncu dokopałem sie do modulu na pierwszy rzut oka wszystko oki nie zauwazylem zimnych lutow.

Co jeszcze moge zrobić we wlasnym zakresie?? dodam ze obie usterki powstaly jednoczesnie czyzby jakis problem dotyczyl modulu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy drzwiach sprawdź czy dochodzi napięcie a przy wlewie sprawdź przycisk i czy jest nap do niego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przycisk sprawdzilem , wyczyscilem ale skoro mam napiecie na wtyczce do silownika to wszystko jest oki?? no chyba ze sie myle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale przy siłowniku powinno być nap po wciśnięciu przycisku nie wcześniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!

Mam problem z zamknieciem oraz otwarciem drzwi pasazera z pilota oraz z wnetrza samochodu , silownik wogule nie reaguje; rozebralem cale drzwi i wszystko wyglada dobrze przewody nie poprzecierane wszystko wysuszylem dodatkowo i nadal nic;/ drugi problem mam z otwieraniem klapki wlewu paliwa przyciskam na krzysick a tu ... echo nisza zamkniet3;/ wyciaglem silownik z wlewu i na poku na innym akumulatorze działa , sprawdzilem napiecie i dochodzi 12.5 jak sie nie myle.

Wkoncu dokopałem sie do modulu na pierwszy rzut oka wszystko oki nie zauwazylem zimnych lutow.

Co jeszcze moge zrobić we wlasnym zakresie?? dodam ze obie usterki powstaly jednoczesnie czyzby jakis problem dotyczyl modulu??

 

Po pierwsze podepnij VAG'a-pewnie jakiś błąd się pojawi.Co do drzwi-może to być wina samego zamka,typu zimne luty itd.Sprawdź jeszcze raz dokładnie moduł,wszystkie połączenia,zasilanie,instalację wokoło-także pod izolacją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego zakładasz ten sam problem któryś raz ale napisze i powiem co zrobiłem u siebie . Wymontowałem moduł komfortu rozemrałem popawiłem wszystkie zimne luty rozizoloałem wiązke króra wychodzi z modułu komfortu i jest tak około 10 mostków zrobionych fabrycznie przez VW i należy je poprawić bo prawdopodobnie któryś z przewodów zaśniedział .Po tej operacji zaczeły działać zamki i klapka wlewu paliwa . Gdy zamek dalej będzie stał w moejscu ty tylko rozbiura drzwi i poprawka zimnych lutów w zamku . Tylko zainwestuj sobie w termo kurczki a nie izolacje szmacianą jak zrobił to VW . Gdy czegoś nie zrozumiałeś pisz na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i problem nadal jest a raczej sie powiekszył;/

na module bylo kilka zminych lutow zostaly usuniete i nadal nic nie dzialalo , polutowalem na nowo wszystko mostki i nadal nic , jedynie byl jeden przewod koloru brazowo-czerwony uciety wiec go pod mostki podlaczylem i nadal nic , na dzis skonczylem chcialem zamknac samochod lecz dziala juz tylko zamek od kierowcy pozostale musialem wcisnac reka;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no i problem nadal jest a raczej sie powiekszył;/

na module bylo kilka zminych lutow zostaly usuniete i nadal nic nie dzialalo , polutowalem na nowo wszystko mostki i nadal nic , jedynie byl jeden przewod koloru brazowo-czerwony uciety wiec go pod mostki podlaczylem i nadal nic , na dzis skonczylem chcialem zamknac samochod lecz dziala juz tylko zamek od kierowcy pozostale musialem wcisnac reka;/

no to raczej sterownik do wymiany masz kolego i sprawdź panel na drzwiach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności