Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

modul odlaczales na zapalonym aucie? jeżeli poprawnie rozumiem to na drugi dzień zanim włączyłes zapłon najpierw podłączyłes kabel do modułu następnie zapłon i po 5 sek podloczyles adapter do uchwytu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm jako, że paszczak czasem gubi zasięg to moje pytanie brzmi czy jest jakiś dostępny wzmacniacz sygnału gsm?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Ponownie odgrzewam stary temat : jaki moduł bluetooth z HFP do czerwonego FIS-a i RNS 510 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukaj, jest to dokładnie opisane w innym temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie, mam u siebie zamontowany taki zestaw

IMG_20161126_144002.jpg

IMG_20161202_092840.jpg

IMG_20161202_092901.jpg

IMG_20161202_092847.jpg

Za nic nie mogę się połączyć przez bluetooth, telefon nowy, nie tak jak na adapterze e50. Czy po prostu zestaw jest za stary i aby to działało czeka mnie wymiana centralki, jeżeli tak to jaka będzie najlepsza i czy instalacja też do wymiany. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewam.

 

Zestaw a pasku + telefon LG K10. Telefon łączy się, można odbierać i nawiązywać połączenia. Ogólnie wszystko działa ale zasysa kontakty jedynie z karty SIM. Te które są zapisane w telefonie nie pobiera i z tym jest problem. Jak to jest u was? Pobiera Wam wszystkie kontakty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odgrzewam.

 

Zestaw a pasku + telefon LG K10. Telefon łączy się, można odbierać i nawiązywać połączenia. Ogólnie wszystko działa ale zasysa kontakty jedynie z karty SIM. Te które są zapisane w telefonie nie pobiera i z tym jest problem. Jak to jest u was? Pobiera Wam wszystkie kontakty ?

 

tak samo :) RsAP przejmuje dostęp do karty SIM nie ma dostępu do telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie!

A czy istnieje możliwość zrobienia tak bym nie musiał za każdym razem wpisywać pinu gdy wchodzę do Paska? By się logował automatycznie? tel to LG!

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO trzeba sparować oba urządzenia. Kod bodajże 16 cyfrowy w rodzaju 1111 2222 3333 4444. Potem łączą się automatycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc co zrobić żeby uzyskać dostęp do wszystkich kontraktów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po sparowaniu we właściwościach blue tego zestawu zezwolić na dostęp do książki.

 

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po sparowaniu we właściwościach blue tego zestawu zezwolić na dostęp do książki.

 

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

 

Nie da się, wyświetla tylko kontakty sim. Gdy zaznaczam że chce żeby wyświetlane były tylko kontakty z pamięci telefonu, w ogóle ich nie wyswietla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie jestem biegły w tych sprawach, mam taki zestaw...

Kierownica multi,duży czerwony wyświetlacz FIS+, radio z navi i dużym wyświetlaczem (nie jest dotykowy), wysuwana klawiatura,w podłokietniku coś na wzór półki uchwytu na telefon wraz z gniazdem, w posufitce trzy przyciski- "i" , klucz, i wybieranie głosowe...

Proszę o radę czy do mojego zestawu mogę podłączyć tel z androidem?? Jeżeli tak to proszę o info krok po kroku co mam zzrobić abym mógł się cieszyć komfortem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbuj z nokiami ;-) i z Samsungami. Włączasz bluetuth w telefonie, widoczność i bawisz się klawiszkami przy kierownicy w menu telefon...Urządzenia powinny się zobaczyć. Wówczas w tel wpisujesz kod pokazany na FIS. Do tego momentu radio ci nie jest potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałam z Huawei na kilka sposobów i nic...czy to znaczy ,że chińska myśl techniczna nie jest kompatybilna z niemiecką techniką?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności