Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie posiadam w swoim b6 zestaw tel. 3c0051435d vw nokia do telefonu nokia 6020, 6021. Chciałbym zamontować jakiś adapter który będzie wykrywał po bluetooth któryś ze "współczesnych" telefonów. Może ktoś przerabiał temat i ma namiary gdzie i co trzeba kupić aby to chodziło. Myślę o jakimś uniwersalnym uchwycie na różne modele telefonów.

Proszę o jakieś sugestie, podpowiedzi.

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos takiego moze byc

 

http://allegro.pl/item1116524000_vw_bluetooth_adapter_touch_dotyk_3c0051435ta.html

 

Albo to

 

http://allegro.pl/item1119856537_vw_bluetooth_adapter_uniwersalny_3c0051435pa_fvat.html

 

Albo wymiana centralki telefonicznej na Highline o ile masz kierownice multi i pełne MFA, bo inaczej to nie ma po co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no własnie a jak nie ma multifunkcji to co dalej??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załozyc ......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cos takiego moze byc

 

http://allegro.pl/item1116524000_vw_bluetooth_adapter_touch_dotyk_3c0051435ta.html

 

Albo to

 

http://allegro.pl/item1119856537_vw_bluetooth_adapter_uniwersalny_3c0051435pa_fvat.html

 

Albo wymiana centralki telefonicznej na Highline o ile masz kierownice multi i pełne MFA, bo inaczej to nie ma po co.

Kierownicę mam multi i wysuwaną klawiaturę na pulpicie.

 

 

Właśnie o wymianę centralki mi chodzi tej w podłokietniku. Na jakąś żeby pasowała albo uniwersalną. Nie chcę dokładać żadnego "telewizorka" . Nie będę wiochy robił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Centralka to jest pod fotelem pasażera jesli juz, w podłokietniku to co najwyzej mozesz miec uchwyt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wymiana tego uchwytu nic nie da?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup moduł Nokia 3C0035730 , wymień ten który masz pod siedzeniem dodaj antenę i prawie każdy fon z BT będzie chodził

 

i uchwyt nie bedzie potrzebny

 

jak dobrze kupisz to koszt wszystkiego w granicach 100 , a wszystko będzie miał na wyświetlaczu o ile masz MFA+

Edytowane przez zibi-r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam uzywam touch adaptera 3C0051435TA i jestem b.zadowolony polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kup moduł Nokia 3C0035730 , wymień ten który masz pod siedzeniem dodaj antenę i prawie każdy fon z BT będzie chodził

 

i uchwyt nie bedzie potrzebny

 

jak dobrze kupisz to koszt wszystkiego w granicach 100 , a wszystko będzie miał na wyświetlaczu o ile masz MFA+

moduł Nokia 3C0035730

 

I o to mi właśnie chodziło!!!!! Panowie, proszę dajcie jakieś namiary na te urządzenia.

 

Ok. Sprawdziłem pod siedzeniem i mam centralke Nokia 3C0 035 730 B . Na forum wyczytałem że dużo modeli telefonów z BT da sie sparować ale u mnie za cholerę nie mogę tego dokonać albo **** ze mnie i nie umiem. Zibi-r może mnie porpowadzisz przez cały proces aktywacji :dolamam

Edytowane przez jek1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie po wymianie modułu - miałem ten z końcówką 729 pojawiła się nowa opcja na FIs-e tam było wyszukiwanie urządzeń w telefonie włączam zdalny tryb karty Sim i BT , wyszukuje znajduje , po znalezieniu prosi o wprowadzenie z FIs-u numeru do telefonu .Jak masz PIN na telefonie to domaga się PIN-u /ja musiałem wyłączyc bo nie mam klawiatury / .Potem juz jest wszystko zgrane i działacała książka , SMS-y połączenia p[rzychodzace i wychodzące.

 

Napisz w czym jest problem , czy masz MFA+ i jakie radio . MOże tu jest pies pogrzebany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem wielokrotnie z telefonami samsung (prawie wszyscy znajomi ich używaja) i z żadnym nie udało mi się polączyć. Kiedys polaczył się z nokią kolegi starym złomem 6020. Coś tam pisało na fisie żeby wprowadzić coś tam coś tam. Ale nie zdążyłem bo zgasło. I na tym etapie dałem sobie spokój bo nie mam zamiaru używać starej jak mysia wieża nokii. Piszecie że chodzą różne marki telefonów ale u mnie jakoś nie chcą. A szkoda :dolamam bo mam wysuwaną klawiaturkę i radio z navi (duże) ale nie wiem jaki to model. Napewno nie dotykowe. Może gdybym dysponował różnymi modelami nokii to może by się któraś połączyła.

Przy sposobie - zapłon - i - i kluczyk na uchwycie nie ma u mnie dźwięku o którym piszecie. Kiedyś rozładował mi się aku i może cos tam się zawiesiło :zeco. Nie mam pojęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem dodac że jak podłaczałem to tez nie widziały sie telefon i moduł , odczepiłem kable od modułu , poczekałem chwile i podłączyłem na nowo i wszystko hula az miło . Kable odczepiłem bez kluczyka w stacyjce.

 

musisz miec komunikta na FIS -wyszukiwanie urządzeń wchodzi w to BT uruchomiony w telefonie i musza sie znaleźć. Ja mam teraz Nokie 6120 C i jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zibi-r , wszystko hula. Zanim przeczytałem ostatniego twojego posta zrobiłem dokładnie tak jak piszesz i pomogło. Moduł znalazł mojego samsunga, przegrał całą zawartość tel. i sim i teraz jest ok. Mogę dzwonić, odbierać, pisać i czytać sms-y, mam dostęp do książki i wogóle full oprzęt. Nie wiem tylko jak zrobić aby po wejściu do auta nie potwierdzać za każdym razem aby moduł miał dostęp do tel. Pewnie można ustawić automatyczne potwierdzenie ale nie wiem jak. Ale to szczegół.

Dzięki za pomoc która była banalnie prosta ale niekiedy proste rzeczy są najtrudniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyłącz żadanie kodu PIN karty SIM w telefonie i bedzie sie łaczyc automatycznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie to że jest ok. POdziękowania należą się też dla uzytkownika api13 który wcześniej zamieścił dokładne wytłumaczenie problemu i dzieki któremu uruchomiłem u siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wyłącz żadanie kodu PIN karty SIM w telefonie i bedzie sie łaczyc automatycznie

 

Ale ja nie mam pinu na sim. Jak odpalam auto to mam krótki sygnał i na telefonie wyskakuje komunikat " Zezwolić VW UHV prem na połączenie?" Robię tak i komunikat: "Dostęp do sim włączony".

Nie wiem jak ustawić automat.

 

Więc po wielokrotnych próbach doszedłem do tego że musi być aktywowana autoryzacja urządzenia i włączony tryb bezpieczny w opcjach Bluth. w telefonie. Ale i tak po włożeniu kluczyka do stacyjki muszę zgodzić się na połączenie przyciskiem "OK" na kierownicy. Ale lepsze to niż w telefonie. A może tak powinno być. Jak myślicie?

Edytowane przez jek1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa, żeby chodził jakoś zwykły tel przez BT?

Instalacji tel nie mam - więc trzeba coś dołożyć.

Jest multikiera, duży fis, radio rcd 300 z mp3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to wejdz w telefonie w opcje bluetooth, urzadzenia powiazane, znajdz zestaw vw i powinna byc opcja łącz automatycznie bez potwierdzania, czy ustaw jako autoryzowane,musi byc taka opcja tylko nie powiem ci dokladnie gdzie to jest w samsungu. W nokii jest tak jak napisałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności