Skocz do zawartości
Angel1989

Pasek klinowy bije na boki!!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zauwazylem ze w moim pasku pasek klinowy bije lekko na boki co to moze byc ??? Prosze o pomoc poniewaz nie znalazlem nigdzie podobnego tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam nie bije tylko kolko jest krzywe i pasek bije na boki sciagnij go i zobacz wszystkie kolka ktore prowadza pasek tz pokrec nimi bez paska i zobacz czy sie prosto kreca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam zauwazylem ze w moim pasku pasek klinowy bije lekko na boki co to moze byc ??? Prosze o pomoc poniewaz nie znalazlem nigdzie podobnego tematu

 

Spraedź kółka i rolki-powinny być wszystkie "równe",czyli nie powinno być że tak powiem po skosie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy cos sie moze przez to stac ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czy cos sie moze przez to stac ????
zerwie ci pasek i on potem wkreci ci sie ( moze tak byc ) pod oslone paska rozrzadu i wtedy to juz kanal bo moze cos powazniejszego sie stac szukaj dlaczego ci kopie moze poprostu masz luzne kolko tego paska zobacz tez czy rolka napinacza nie konczy sie i poczytaj na forum wiecej o napi9naczu i co sie dzieje jak sie to ignoruje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wymienialem kompletny rozrzad niedawno i dodam ze przed wymiana nic takiego nie bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koło pasowe ze sprzęgłem na alternator. Polecam sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz też na sprzęgiełko na klimie u mnie to waliło. Dodatkowo radze też popatrzeć na napinacze je też musiałem wymienić ogólnie nie jest to tania sprawa. Posłuchaj też czy łożyska nie "grają" na alternatorze. Radze się też tym szybko zająć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łożyska na alternatorze spradzone sa wporzadku ale widac tylko ze kolo pasowe delikatnie sie przesuwa na boki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
łożyska na alternatorze spradzone sa wporzadku ale widac tylko ze kolo pasowe delikatnie sie przesuwa na boki

 

A niema się przesówać ;) Jeżeli pasek będzie nawet nieznacznie krzywo zachodził to w końcu się przetrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam sprawdzić napinacz paska klinowego kiedyś miałem podobny problem pozdro :cool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam dzis przejechalem okolo 100km i jak podnioslem maske zauwazylem ze pasek juz nie bije ale gdy silnik ostygl to znow to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam dzis przejechalem okolo 100km i jak podnioslem maske zauwazylem ze pasek juz nie bije ale gdy silnik ostygl to znow to samo

 

Tak jak pisałem sprawdź napinacz paska!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba to bedzie napinacz poniewaz jest troszke za daleko wysuniety do chlodnicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego skonczmy wrozyc tylko nas posluchaj sprawdz co ci kopie i powoduje bicie paska jesli to napinacz to go wymien zanim ci zrobi bajzel pod maska bo juz nie raz koledzy pisali co sie dzieje gdy napinacz padnie do konca i ile to kosztuje jesli kopie ci kolko alternatora to go wymien ale najpierw sprawdz czy alternator nie ma luzow na walku tz wybitych lozysk wez sie za to zanim nic powaznego sie nie stalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

usterka zostala naprawiona okazalo sie ze wina byla za slabo dokrecona sruba na kole pasowym teraz juz nie ma zadnego bicia oczywiscie robota zostala zrobiona za darmo poniewaz to winna mechanika ktory wymienial mi rozrzad. dziekuje za pomoc pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
usterka zostala naprawiona okazalo sie ze wina byla za slabo dokrecona sruba na kole pasowym teraz juz nie ma zadnego bicia oczywiscie robota zostala zrobiona za darmo poniewaz to winna mechanika ktory wymienial mi rozrzad. dziekuje za pomoc pozdrawiam

 

kurcze to jest jakis zart z co poniektorymi mechaniorami - czlowiek oddaje auto do kogos kto sie musi znac na robocie a potem trzeba po nim poprawiac :taksobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie było tak samo jak mnie rozrząd robili to musiałem 3 razy wracać do nich bo mi nie podłączyli klimy nie resetowali kompa ..... szkoda gadać trudno znaleźć gościa co robi coś porządnie i się do tego przykłada. A takto tylko masówka jadą na ilość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest fakt dziś znaleźć dobrego mechaniora to szczęście ale jak już się trafi to go trzymaj, ja teraz u siebie w uk znalazłem i jestem bardzo zadowolony a paru ich przeszedłem.ważne cechy szczerość i nie pijący heheheh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności