Skocz do zawartości
daro79

Filtr Przeciwpyłkowy (filtr kabiny)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chcę wymienić filtr kabiny w passku B5 przed liftem i nie wiem jak sie za to zabrać. Ten filtr jest z prawej strony za akumulatorem ale jak wymontować tą osłonę ? Jak dostać sie do filtra ? Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filtr jest po stronie pasażera. Odkręcasz jeden wkręt w plastikowej pokrywie. Wyjmujesz pokrywę i za nią jest filtr. Filtr jest przytrzymywany w obudowie dwiema spinkami (do prawej trochę ciężko się dostać, ale dasz radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Chcę wymienić filtr kabiny w passku B5 przed liftem i nie wiem jak sie za to zabrać. Ten filtr jest z prawej strony za akumulatorem ale jak wymontować tą osłonę ? Jak dostać sie do filtra ? Pozdro.

 

Tu są foty: http://www.passatplus.de/umbauten/wasserkasten/index.htm

co prawda chodzi głównie o montaż podszybia z 3BG ale dobrze wszystko widać.Demontaż osłony-jeden długo wkręt i wsio w temacie.Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz to opisane - nic trudnego :

 

viu1277552446y.JPG

 

Pozdrawiam - kosiad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie bardzo proste Filtr juz wymontowałem w poniedziałek zamontuję nowy Był okropnie zabrudzony liście piach nawet pióro jakiegoś ptaka :D i to sie wdychało ;/ ehh. Mam natomiast mały problem ;/ zauważyłem, że nie mam dociskacza filtra :( Jest tylko ta plastikowa osłona na jednym wkręcie i pod osłoną powinien być dociskacz Niestety tego nie ma. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także nie miałem tych dociskaczy.Podejdź do ASO - wydatek paru złotych i masz nowiutkie dociskacze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Postanowiłem dziś wyczyścić tapicerkę w aucie Chłopak wyczyścił mi dobrze ale w tylnych drzwiach tapicerki odkleił sie materiał przy rączce (kawałek materiału) Odchodzi teraz i byle jak to wygląda ;/ Co z tym zrobić ? może miał ktoś podobny problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ile km wymienia się ten filtr?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razem z filtrem powietrza. Chyba, że z jakiegoś powodu totalnie zapchałby się wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co ile km wymienia się ten filtr?

 

Możesz spokojnie co rok wymieniać,nawet częściej-wszystko zależy od zabrudzenia.Ja wymieniam czasami ze 3 razy w roku...Budowa robi swoje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności