Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki moze i banalny problem. Wybieram sie w dluzsza podroz i chcialbym podlaczyc dzieciakom laptopa zeby mogly ogladac bajki. Macie moze jakies pomysly gdzie go zamontowac. Kwestia zasilania jest prosta, chodzi mi o to gdzie i jak go zamontowac. Tylko nie piszcie zebym kupil dvd w zaglowkach itp bo wiem ze kasa rozwiaze kazdy problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem jest tego rodzaju, ze nie podałeś jaki laptop. Ja netbooka acera 10" wcisnąłem prawie że między fotele - trzymał się bez mocowania. A jeśli to ma być jakiś większy, to wątpię, żeby zmieścił się w naturalnym otoczeniu wozu - raczej musiałbyś wyrzeżbić mocowanie - najlepiej cos na zasadzie uchwytu na marynarkę, z tym, że wtedy tylko jeden dzieciak ogląda. No i nie wspominam już o zabezpieczeniu lapka - przy hamowaniu czy ewentualnym dzwonie zamieni się on w pocisk...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam Asusa 15'' wiec miedzy fotele nie wejdzie. Na razie wymyslilem polke, ktora mocuje na gorze przednich foteli. Polka ma dwa otwory prze ktore przechodza bolce zaglowkow i dociskam ja zaglowkami. Potem mocuje laptopa paskami do tej polki. Ale moze ktos juz ma wyprobowany patent?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka opcje tez bralem pod uwage, ale:

1. podobny patent mialem w Galaxy za 20zl, moze nie tak prefosjonalny ale spelnial ta sama role.

2. w pasku to sie nie sprawdzi bo po wlozeniu fotelika dla dzieci odleglosc miedzy oparciem przedniego fotela a dzieckiem tak mala ze laptop bylby praktycznie na twarzy dziecka

3. Cena - jesli chcialbym wydac taka kase to rozsadniejsze byloby kupienie DVD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam artykuł z Auto Świat z dn. 14.06 (znajdziesz jeszcze w kiosku) strona 34-35. Artykuł " Gdy w podróży dzieci się nudzą.." Tam masz opisane przenośne dvd i uchwyty nie wiem czy nie taniej wyniesie Cie jednak DVD z divx niż te wszystkie uchwyty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze wszelkie uchwyty do lapow sa drogie dlatego pytam o inne patenty, jesli chodzi o przenosne dvd to chce tego uniknac ze wzgledu na koszty i sporadyczne uzywanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj znajomy zrobil to z szelek (takich ala od tornistra) tak sprytnie pospinał że laptop siedział jak talala. wiem, że szelki kupil w sklepie z pasmaterią, ale zdjecia teraz nie mam jak zrobić bo właśnie z takim patentetm pojechał do Chorwacji, jak Ci się nie śpieszy to za tydzień wróci i w tedy bede widzial jak sie sprawdził owy patent i pstrykne fotke. pzodrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super, czekam na fote

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności