Skocz do zawartości
mietek141

Rozbudowa FIS

Rekomendowane odpowiedzi

Gdziie można kupić ten VFIS? Czemu tego nie ma na allegro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdziie można kupić ten VFIS? Czemu tego nie ma na allegro?

Czytałeś cały wątek?To tylko dwie strony,jakbyś przeczytał,to byś załapał-Kicoro:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciąg dalszy to na PW, wątek to nie giełda. A jak będę miał więcej czasu to może kiedyś wrzucę na allegro :)

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
odgrzeje kotleta, ale bardzo mnie zainteresował ten film: http://www.youtube.com/watch?v=Es1idZGhjrk

Co wy na to, czy ktoś z Was próbował wstawić multi MFA do b5 ?

 

Temat ciekawy sam bym był zainteresowany takim modem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze trzeba by bylo najpierw sprobować podłaczyc licznik z kolorowym fis z a4 b7 jesli by sie skomunikowal z passkiem to wydaje ze mozna by bylo przelozyc ten kolor fis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na niemieckiej stronie jednego posiadacza golfa 4 znalazłem ciekawy temat:

 

http://www.stryder-it.de/fisNav_pt3.php

 

zastanawia, mnie czy ten moduł oferowany przez kolegę tutaj na forum ma możliwość sterowania wyświetlaczem z poziomu PC??? Idealnie by było gdyby można było wyświetlać na FISie strzałki nawigacji z CarPC tak jak robi to fabryczna MFD. Nie ukrywam że od kilku lat waham się nad wbudowaniem do mojego Paska jakiegoś CarPC, ale tylko ze względu na wspomniane strzałki i wskazówki pomiędzy zegarami narazie rezygnowałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój moduł nie ma nic wspólnego z CarPC szczególnie niemieckim ;) i nie będzie współpracował/czy pomagał mu bo to dwie różne rzeczy nie wiedzące o swoim isteniu,

w miedzyczasie zarejestrowałem działalność i zrobiłem też strone www, wiecej info można znaleźć wpisując to google vfiz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no rozumie, ale może skoro masz opanowany temat to umiesz dorobić w tym module wejście na RS232 do podawania własnych komunikatów? Tam w tym CarPC ten niemiec też użył podobnego modułu co Twój który rozszerza możliwośći FIS, z tym że w tym module tam, tj:

 

http://www.fis-control.de/index.html

 

właśnie jest takie wejście. Niestety sprzedawca już tych modułów nie ma, dlatego szukam alternatywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś to ustrojstwo w b6? Jak tak to proszę o kontakt na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

też bym chciał mieć doładowanie ,ładowanie , temp dpf bym wiedział kiedy się wypala :)

co mozna mieć bez dużego wkładu finansowego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności