Skocz do zawartości
Gość Kokkonen

Brak schowka w B4???

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kokkonen

W moim B4 z 1996r. nie ma schowka po stronie pasażera. Czy jest to wina tego że jest tam air bag? Czy we wszystkich tak jest? Może można dokupić gdzieś schowek i zamontować? Tam nie ma nawet półki... :571:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość G_40

Jeżeli masz klimatyzacje i jaśka dla pasażera to się zgadza nie ma nawet półki. Ja mam tak samo i uważam że to lekka porażka ale niestetyk tak jest. Kumpel miał samego air baga i była chociaż półeczka ale nie miał klimy, bądź tu człowieku mądry i pisz wiersze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Piter___

Witam, we wszystkich B4 nie ma schowka, bo zastapiła go poduszka powietrzna.W autach bez klimy jest półka na dole, ale jak masz klime to półeczki nie bedziesz miał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel1309

brak schowka to rzeczywiście porażka... w B-3-ce zawsze można było upchnać swoje manele w schowku lub przynajmnije pod nim, a teraz...:/ Mogliby dać zamiast tego jakieś szufladki pod fotele (w sumie to tam też nie ma miejsca ;) ). Mnie ratuje jeszcze jako tako podłokietnik ze schowkiem. Macie może jakieś pomysły gdzieby umieścić jakąś półeczke, schowek??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczę Was, gdyż w moim B4 95' jest taki duuuuuuuuży schowek po stronie pasażera, dodatkowo zamykany na kluczyk.

 

Nie ma natomiast poduszki pasażera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Piter___
Zaskoczę Was, gdyż w moim B4 95' jest taki duuuuuuuuży schowek po stronie pasażera, dodatkowo zamykany na kluczyk.

 

Nie ma natomiast poduszki pasażera :)

 

To co Ty masz za wersję??????, ja myslalem ze 2xairbag to jest standard w pasatach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja B4 1.9TDI 95' :)

Poduszek brak. Na kierownicy założony plasykowy dekiel z napisem "Airbag" (ale poduchy nie ma), po stronie pasażera założony sympatyczny schowek, zamykany na kluczyk.

Nie wiem kiedy poduszki były wystrzelone. Poprzedni właściciel też ich nie miał.

P.S. Auto śmiga jak marzenie. Brak "jaśków" mi nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Piter___

No, ale masz kontrolke od poduszek, czy wogole jej nie ma i czy masz ABS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem kiedy poduszki były wystrzelone.

 

dobrze że o tym wiesz. bo chyba groźniejsze byłoby myślenie, że ma się poduszki gdy w rzeczywistości są tylko zaślepki :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No, ale masz kontrolke od poduszek, czy wogole jej nie ma i czy masz ABS?

 

Tak, jak najbardziej. Kontrolka od poduszek jest obok kontrolki ABS'u. Ta od poduszek nie świeci wcale (brak diody/żarówki) natomiast ta od ABS'u świeci cały czas, gdyż:

http://vw-passat.pl/viewtopic.php?t=1339

 

W samochodzie boję się tylko 2 rzeczy: poduszek i butli z gazem.

Brak airbagów jest dla mnie błogosławieństwem.

 

Jutro wstawię zdjęcie schowka (Passat zresztą też) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Piter___
Brak airbagów jest dla mnie błogosławieństwem.

 

Czemu????Ja sie ciesze,że mam podyszki i to jeszcze całe

A jak nie masz diody to masz na pewno wybite podusie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak nie masz diody to masz na pewno wybite podusie

przecież Bartizu napisał że wie o tym, iż nie ma poduszek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tak nie przywiązuję wagi do airbagów - mam nadzieję, że nigdy nie będę musiał przekonać się o skutkach ich braku :(

Wystarczy, że w Golfie IV przy kasowaniu migającej inspekcji olejowej (co za tym idzie przybliżaniu głowy do kierownicy) zastanawiałem się, czy mi to zaraz nie wypali w paszczę :)

ABS fajnie, klima fajnie, wspomaganie fajnie, poduszki jak są, OK, jak nie ma, też OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja znam jedną osobę, która boi się energicznie naciskać na klakson w obawie przed oberwaniem słupem powietrza w materiałowej obudowie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byl "schowek" w B4 nawet w wersji z klima i airbagiem :)

 

Jest to jeden z rarytasikow jaki ciezko jest spotkac w tym aucie :) Tak naprawde byla to polka na drobiazgi, mala bo mala ale byla. Rzadkosc w B4, mialem okazje taka kupic do siebie, ale kolor mi nie podchodzil do koloru tapicerki, tak wiec odpuscilem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel1309
byl "schowek" w B4 nawet w wersji z klima i airbagiem :)Jest to jeden z rarytasikow jaki ciezko jest spotkac w tym aucie :)

a czy podłkietnik ze schowkiem i uchwytem na napoje dla pasażerów z tyłu był seryjnie montowany?? Czy był to tez swojego rodzaju "luksus"??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokkonen

Lepsza półka niż NIC!

...ale kolor :573: że nie wspomnę o cenie cacka :572:

Tańczą i czarną z chęcią bym nabył...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czy podłkietnik ze schowkiem i uchwytem na napoje dla pasażerów z tyłu był seryjnie montowany??

nie, byl to rowniez rarytasik :)

 

widzicie, ceny takich "cacek" sa wysokie, poniewaz tego nie spotykalo sie w co drugim passacie, to sa wlasnie RARYTASY :) na ktore ja poluje :573:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności